Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9692
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw”: Czy Krzysiek odzyska Igę?

Po powrocie z romantycznych wakacji na Krecie Dorota (Andżelika Kurowska) zaproponuje Łukaszowi (Jan Wieczorkowski), by zamieszkali razem. On jednak wcale nie będzie tym pomysłem zachwycony...


Reklama

Iga (Joanna Kulig) będzie bardzo ciekawa, jakie plany Łukasz ma wobec jej młodszej siostry. Dorota powie jej, że nie chce, by wtrącała się w jej sprawy i raczej powinna martwić się tym, dlaczego Marcin (Stefan Pawłowski) do tej pory nie dał jej pierścionka i nie poprosił, by została jego żoną!

Siostry niemal skoczą sobie do oczu, a Marcin - zamiast stanąć w obronie ukochanej Igi - wyjdzie z domu, krzycząc, że ma już dosyć mieszkania pod jednym dachem z dwiema ciągle awanturującymi się kobietami. Gorzkie słowa Kaszuby przypadkiem usłyszy stojący na schodach... Krzysiek (Paweł Domagała).

Małecki pomyśli, że to dla niego dobry znak. Postanowi nie poddawać się w walce o odzyskanie Igi! Pójdzie do niej i oznajmi, że bardzo się za nią stęsknił, a potem zacznie jej wmawiać, że Kaszuba po prostu się nią znudził. Iga przyjmie słowa byłego męża z rozbawieniem i zapewni go, że między nią i Marcinem wszystko jest w najlepszym porządku.

Tymczasem Krzyśkowi wpadnie do głowy szatański plan - uzna, że Marcin Kaszuba to idealny kandydat na męża dla... Zuzanny (Anna Mucha).

Propozycję zeswatania mecenasa z bogatą wdówką Małecki złoży bezpośrednio Marcinowi! Przy okazji powie mu, że doskonale wie, co dzieje się w jego byłym domu, bo ciągle słyszy jakieś awantury i rozmowy o wyprowadzce... Marcin będzie zbulwersowany słowami Krzyśka, ale dadzą mu one wiele do myślenia. Utwierdzi się w przekonaniu, że pierścionek zaręczynowy, który kupił dla Igi, powinien wreszcie znaleźć się na jej palcu.

Czy Marcin zdecyduje się w końcu poprosić Igę, by została jego żoną? Do jakich wniosków w sprawie zamieszkania z Dorotą dojdzie Łukasz? Komu - oprócz Kaszubie - Krzysiek zaproponuje jeszcze randkę z Zuzanną?

Odpowiedzi na te pytania padną już dziś - w piątek 6 listopada. Na 9. odcinek 3. serii "O mnie się nie martw" Dwójka zaprasza o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jan Wieczorkowski | Joanna Kulig | Stefan Pawłowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje