Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9696
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Czy Iga ulegnie urokowi przystojnego prawnika?

Marcin (Stefan Pawłowski) zaprosi Igę (Joanna Kulig) na randkę, Ewelinka (Ewelina Serafin) zdradzi Krzyśka (Paweł Domagała) z jego najlepszym przyjacielem, a w kancelarii Zarzyckiego (Adam Zieliński) zjawi się ciężarna nastolatka, która za wszelką cenę będzie chciała skontaktować się z... Marcinem. TVP2 zaprasza dziś wieczorem na premierę 2. serii "O mnie się nie martw".


Pyskata, szczera do bólu, energiczna i rezolutna Iga Małecka - bohaterka "O mnie się nie martw" - znów będzie musiała wziąć się za bary z życiem i stawić czoła kolejnym wyzwaniom rzucanym jej przez los.

Reklama

Już w 1. odcinku nowej serii uwielbianego przez widzów Dwójki serialu zorientuje się, że Marcin nie ma zamiaru zrezygnować ze starania się o jej względy, ale - choć serce podpowiadać jej będzie, żeby dać mu szansę - uzna, że chyba nie powinna znów robić sobie nadziei i wiązać przyszłości swojej i swych córek z przystojnym prawnikiem.

Gdy jednak Marcin zaprosi ją na randkę i zaproponuje wspólny wypad do klubu, by - jak powie - "nadrobić stracony czas", jej reakcja zaskoczy nawet ją samą... Czy ulec wdziękowi adwokata i zdecydować się na randkowanie z nim? To wcale nie będzie najważniejsze pytanie, jakie zadawać sobie będzie Iga! Okaże się bowiem, że jej były mąż Krzysiek nagle podejmie decyzję o wyprowadzce, więc sprawą dla Igi priorytetową będzie to, jak teraz pogodzić ma obowiązki samotnej matki dwóch dziewczynek z pracą w kancelarii i realizacją własnych planów...

Krzysiek rozpaczliwie poszukiwać będzie nowego lokum. Wpadnie na pomysł, by zamieszkać u swego przyjaciela Jacka (Dawid Zawadzki). Niestety, srodze się zawiedzie, bo Jacek akurat postanowi całkowicie odmienić swoje życie z pomocą... Ewelinki, z którą przecież Krzyśka łączy coś więcej niż tylko zwykła znajomość. Jak zareaguje Małecki, gdy dowie się, że Ewelina ma romans z jego najlepszym kumplem? 

Tymczasem w kancelarii Zarzeckiego niespodziewanie zjawi się śliczna piętnastolatka. Karolina (Wiktoria Gąsiewska) wprawi sekretarkę Martę (Katarzyna Ankudowicz) w osłupienie, gdy wyzna jej, że jest w ciąży i musi się w tej sprawie pilnie zobaczyć z... Marcinem. Co łączy ciężarną nastolatkę z Kaszubą? To pytanie zadawać będą sobie wszyscy pracownicy kancelarii...

Na 1. odcinek 2. serii "O mnie się nie martw" Dwójka zaprasza już dziś o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje