Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9327
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Czy Iga pozwoli Filipowi na spotkanie z córką?

Iga (Joanna Kulig) wytoczy przeciwko Filipowi (Piotr Jankowski) najcięższe działa, byle tylko powstrzymać go przed realizacją pomysłu wywiezienia Helenki (Maja Kwaśny) do Francji i umieszczenia jej w szkole z internatem!


Reklama


Pojawienie się Bonneta w Warszawie podziała na Igę jak czerwona płachta na byka, zwłaszcza że Filip zdradzi się z zamiarem wywiezienia ich córki do Francji, by mogła tam chodzić do szkoły z internatem. Kiedy ojciec Helenki zażąda regularnych spotkań z córką, Małecka - wiedząc, że sama nie da sobie rady w walce o dziecko - zaangażuje adwokata. Jej interesy reprezentować będzie, to oczywiste, Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski).

Filip również postanowi skorzystać z pomocy prawnej i na spotkanie z byłą żoną przyjdzie w towarzystwie... Magdy Gadomskiej (Anna Terpiłowska), co kompletnie zaskoczy Marcina, który jednak okaże się profesjonalistą w każdym calu i nie da po sobie poznać, że obecność Magdy lekko wytrąciła go z równowagi.

- Chcielibyśmy uniknąć konieczności uregulowania kontaktów pana Bonneta z córką na drodze sądowej - zacznie rozmowę z Igą Gadomska, ale matka Helenki nie pozwoli, by pani mecenas uśpiła jej czujność i od razu przystąpi do ataku.

- Chcę wiedzieć, jak długo będziesz się bawić w tatusia? - wykrzyczy Filipowi prosto w twarz.

- Rozumiem, że w momencie, gdy znajdzie pan pracę, zaproponuje pan również sposób i tryb uregulowania swoich zaległości alimentacyjnych - powie Kaszuba uznając, że lepiej, zamiast wdawać się w pyskówkę, przystąpić od razu do rzeczowych negocjacji.

Nie spodoba się to Magdzie Gadomskiej. Adwokatka uzna, iż sprawa kontaktów z dzieckiem i sprawa alimentów to tematy, których nie powinno się mieszać. Iga będzie na początku nieprzejednana, ale jednak zmieni zdanie i wyrazi zgodę na spotkanie Filipa z Helenką.

Jakie warunki postawi Bonnetowi? Co przekona ją do tego, by dać mu jeszcze jedną szansę i pozwolić na widywanie córki? Jaką rolę w jej sporze z ojcem Helenki odegrają prawnicy?

Odpowiedzi na te pytania padną już w piątek 17 kwietnia. Na 6. odcinek 2. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza o godzinie 20.10.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje