O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 8957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Czy Adamowi uda się zdobyć serce Aśki?

Aśce (Aleksandra Domańska) mającej nie najlepsze doświadczenia z facetami, trudno będzie zaufać jakiemukolwiek mężczyźnie. Dopiero Adamowi (Lesław Żurek) uda się przekonać ją, że może być szczęśliwa!


Reklama


W Adamie Madejskim Aśka nieoczekiwanie dostrzeże mężczyznę, który bardzo różni się o tych, z jakimi dotąd się spotykała. Opiekuńczy, troskliwy, czuły... Joannie Adam wyda się wręcz ideałem! Poprosi go, by towarzyszył jej na ślubie jej ojca (Andrzej Zieliński) i Beaty (Marta Ścisłowicz), wpadnie też na pomysł, aby właśnie w barze Adama urządzić wesele Wiktora.

Razem ułożą nawet menu na przyjęcie! Nie spodoba się to za bardzo... Marcinowi Kaszubie (Stefan Pawłowski), który co prawda zapewni przyjaciela, że nie ma nic przeciwko jego ewentualnemu związkowi z Asią, ale wcześniej da mu do zrozumienia, że czuje się z tym po prostu niezręcznie.

- Może musisz się po prostu z tym pogodzić? Że zachowujesz się jak pies ogrodnika - powie Marcinowi Adam i z sarkazmem w głosie doda, że zdawało mi się, że jego przyjaciel ma już nową... laskę.

Adam, nie wiedząc, jakie naprawdę zamiary Joanna Zarzycka ma wobec niego i... Marcina, wcale nie będzie pewny, czy powinien angażować się w związek z nią. Nawet zapewnienia Asi, że nic nie czuje już do Kaszuby, nie uspokoją przystojnego barmana.

- Nie jesteśmy już razem! - usłyszy tuż przed ślubem Wiktora i Beaty od Joanny.

- Ale ty się z tym nadal nie pogodziłaś. Łudzisz się, że ja ci go zastąpię... Ale nie! Asia, ja nie nadaję się na faceta "zamiast" - powie Adam, a Aśka w jednej chwili zrozumie, że może stracić szansę na ułożenie sobie życia u boku niezwykłego mężczyzny.

- Wcale tak o tobie nie myślę! Nie jesteś facetem "zamiast" - zapewni go i czule pocałuje.

Czy Joanna i Adam zdecydują się iść razem przez życie? Czy rodząca się między nimi zażyłość zmieni się w prawdziwą, wielką miłość? Czy Aśka wreszcie będzie szczęśliwa?

Odpowiedzi na te pytania poznamy w piątek 8 maja o godzinie 20.10, kiedy to TVP2 rozpocznie emisję 9. odcinka 2. serii "O mnie się nie martw".

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje