Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9696
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Czas na dziecko

Od kilku tygodni trwają zdjęcia do kolejnej, 7. już serii popularnego serialu. A ten zacznie się od przywitania na świecie małego Kaszuby!

Po wakacjach dowiemy się, że państwo Kaszubowie już wkrótce zostaną rodzicami. Pomimo swojego stanu Iga (Joanna Kulig) nie przestanie pracować. W efekcie bóle porodowe dopadną ją w kancelarii. Niestety, nie będzie przy niej Marcina (Stefan Pawłowski).

Reklama

Na szczęście Sylwia (Aleksandra Adamska) i Paweł (Marcin Korcz) staną na wysokości zadania i zawiozą ciężarną do szpitala. Stamtąd zawiadomią przyszłego ojca, że jego pociecha "śpieszy się na świat". Na szczęście mąż zdąży na czas, by wspierać Igę w czasie porodu.

Po kilku godzinach Kaszubowie powitają na świecie synka, który dostanie na imię Zbyszek, po biologicznym ojcu Marcina. Świeżo upieczony, szczęśliwy tata natychmiast napisze SMS do przyjaciół z informacją o narodzinach pierworodnego.

Również do Sylwii, dla której wiadomość będzie jak zimny prysznic. Ciąża przyjaciółki obudzi w Marcie (Katarzyna Ankudowicz) instynkt macierzyński do tego stopnia, że ona i Krzysiek (Paweł Domagała) zaczną starać się o dziecko. Niestety, okaże się, że nie działa to na zasadzie "mówisz i masz".

Pomimo kolejnych prób kobieta nadal nie będzie mogła zajść w ciążę. Z czasem jej próby staną się coraz bardziej desperackie i... uciążliwsze dla jej narzeczonego, którego w pewnym momencie zmęczy temat dziecka. Na szczęście los znajdzie rozwiązanie, przynajmniej chwilowe.

Do kraju wróci Filip Bonet (Piotr Jankowski), którego związek z Zuzą (Anna Mucha) przeszedł do historii. Zaraz po przyjeździe mężczyzna "wpakuje" się w kłopoty, wywołując awanturę w restauracji i trafi do aresztu. Wówczas z pomocą przyjdą mu Marcin i Krzysiek, który zaproponuje mu gościnę u siebie, mając nadzieję, że jego wizyta "uspokoi" Martę.

Pewnego dnia w drodze z lotniska Sylwia wsiądzie do taksówki, do której w tym samym czasie wejdzie... przystojny pilot. Gdy okaże się, że razem zmierzają do centrum, Małecka zgodzi się go podwieźć. Opryskliwie jednak będzie reagowała na próby zagadania przez nieznajomego.

Kiedy dojadą na miejsce, zaskoczona Sylwia, zorientuje się, że współpasażer także idzie do kancelarii. Nazywa się Mariusz Rybicki (Przemysław Cypryański), jest kolegą Radeckiego i teraz on potrzebuje jego pomocy w sprawie swojego brata. Czekając na Pawła, nie będą szczędzić sobie docinków.

Sytuacja zmieni się, kiedy siostra Krzyśka dostanie dobrą wiadomość i radośnie rzuci się zaskoczonemu pilotowi na szyję. Ekscentryczna prawniczka szybko wpadnie Mariuszowi w oko.

Poprosi Pawła, by zorganizował podwójną randkę - dla siebie i Aśki (Aleksandra Domańska) oraz dla niego i Sylwii. Radecki jednak nie będzie skory do pomocy...

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje