Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9294
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Ciąża, zaręczyny i chrzest

Niespodziewane zmiany nastąpią w życiu mecenasa Zarzyckiego (Andrzej Zieliński). Okaże się, że Beata (Marta Ścisłowicz) spodziewa się jego dziecka! Sprawdź, jaka będzie reakcja wziętego prawnika!


Reklama


Zdradzamy, że ciąża Beaty wyjdzie na jaw w 11. odcinku "O mnie się nie martw" (emisja w piątek 14 października o godz. 20.05 w TVP2). Na wiadomość o tym Zarzycki zaproponuje ukochanej, by z nim zamieszkała. Zdecyduje się też wyznać całą prawdę swojej córce Aśce (Aleksandra Domańska), która - przypomnijmy - jest koleżanką Beaty z czasów licealnych i do tej pory nie wiedziała nic o ich romansie.

Tymczasem Marcin (Stefan Pawłowski) postanowi uczcić prezentem urodziny Aśki, choć w poprzednim odcinku z nim zerwała. Tyle że w wyniku pośpiechu i nieuwagi kupi nie to, co chciał. Sam oniemieje z wrażenia, gdy zorientuje się, że w pudełeczku, które jej wręczył, znajduje się... okazały pierścionek zaręczynowy. Nie zareaguje od razu, czyli nie przyzna się, że zaszła pomyłka. Aśka będzie kompletnie zaskoczona. Poprosi Kaszubę o czas do namysłu. Kiedy jednak chwilę później dowie się o zasadniczych zmianach, jakie nastąpiły w życiu jej ojca, zgodzi się wyjść za Marcina. A on - będąc w szoku - znowu nie wyjawi jej prawdy o przypadkowych oświadczynach...

Dodajmy jeszcze, że w tym samym odcinku odbędzie się chrzest dziecka Ewy (Katarzyna Maciąg). Przed ołtarzem - jako rodzice chrzestni - spotkają się Iga (Joanna Kulig) i Marcin Kaszuba. W roli księdza zobaczymy Sebastiana Cybulskiego, czyli niezapomnianego Ksawerego z "Barw szczęścia".

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje