Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9670
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Cała prawda o kłopotach Adama

Aśce (Aleksandra Domańska) nie będzie dawać spokoju myśl, że Adam (Lesław Żurek) chce się z nią ożenić z wyrachowania, bo potrzebuje pieniędzy, by spłacić swe długi...


Reklama

Od chwili, gdy Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) powiedział Aśce, że widział jej narzeczonego w sądzie w towarzystwie komornika, Zarzycka wątpić będzie w szczerość uczuć Adama.

Świadomość tego, że po raz kolejny jej życie uczuciowe legło w gruzach i że znów została oszukana przez mężczyznę, którego obdarzyła miłością, sprawi, iż znajdzie się na skraju załamania... Postanowi jednak szczerze porozmawiać z Adamem i poprosić go o wyjaśnienie, w jakim celu spotyka się z komornikiem.

Adam, widząc, że jego ukochana jest załamana, wyzna jej, że - niestety - ma spore długi. Powie, iż zrozumie, jeśli będzie chciała z nim zerwać, skoro nie chce mu zaufać i uwierzyć, że po prostu został wrobiony w spłacanie nie swojego kredytu!

Okaże się, że dwa lata temu Adam podżyrował swej koleżance kredyt. Nieuczciwa znajoma niespodziewanie, nic nikomu nie mówiąc, wyjechała z Polski pozostawiając niespłaconą pożyczkę. Komornik, który nie był w stanie odszukać dłużniczki, właśnie Adama wezwał do spłaty jej zobowiązań!

Adam został z 20 tysiącami długu i musi co miesiąc oddawać komornikowi 800 złotych... A przecież spłaca jeszcze kredyt zaciągnięty na modernizację baru i w sumie każdego miesiąca ma do spłaty prawie 4 tysiące!

Po wysłuchaniu wyjaśnień narzeczonego Aśka zacznie się zastanawiać się, w jaki sposób mu pomóc. Choć w pierwszej chwili uzna, że nie powinna wiązać się z mężczyzną, który ma przed nią tajemnice, w końcu dojdzie do wniosku, że kocha Adama zbyt mocno, aby pozwolić mu odejść.

Zarzycka dokładnie przeanalizuje swoją sytuację finansową i zaproponuje ukochanemu, że przeprowadzi się do niego, a swoje mieszkanie wynajmie, co pozwoli im oszczędzić niemałą kwotę. Zapewni też Adama, iż nie ma zamiaru odwoływać ślubu...

Czy Adam przyjmie pomoc narzeczonej i zgodzi się, by spłaciła jego długi?

Odpowiedź na to pytanie poznamy już w piątek 27 listopada. Na 12. odcinek 3. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje