Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 9793
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak mieszka Klaudia Halejcio?

Wielu z nas interesuje to, jak mieszkają polskie gwiazdy. Swoimi czterema ścianami bez wątpienia może pochwalić się Klaudia Halejcio. Na jej profil na Instagramie bardzo często trafiają fotografie, na których widać wyjątkowo urządzone pomieszczenia. Ostatnio aktorka pokazała tam swoje ulubione miejsce w domu. Nic dziwnego - ten pokój naprawdę robi wrażenie!


Reklama

To jak mieszkają gwiazdy ciekawi wielu z nas, nie bez powodu powstają liczne programy, w których prowadzący z kamerą zaglądają w cztery ściany celebrytów. Jak jednak widać, nie trzeba specjalnych produkcji, by dowiedzieć się, jak wyglądają domu polskich gwiazd.

Swoim niedawno urządzonym mieszkaniem chwaliła się ostatnio w sieci Dorota Szelągowska, odsłaniając internautów po kolei poszczególne pomieszczenia. Jednak nie tylko ona chętnie pokazuje jak mieszka. Za pomocą mediów społecznościowych robi to także Klaudia Halejcio.

Na jej Instagramie znaleźć możemy masę fotografii, na których widać przepięknie urządzone wnętrza. Aktorka na swoim profilu pokazała ostatnio także ulubione miejsce w swoim domu. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

"Moje miejsce, tu spędzam większą część dnia, odpoczywam, goszczę

przyjaciół i rodzinę. Ulubione miejsce w domu" - napisała Halejcio.

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje