Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9337
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hity na jesień 2014

Oto pełny spis premier i powrotów polskich seriali! Czyje losy będziecie śledzić?


Reklama

Sprawdź rozkład zagranicznych premier w polskich stacjach!

"O mnie się nie martw"

PREMIERA 5.09 TVP 2, Piątek, godz.: 20.10

Zetknięcie dwóch światów, które łączą te same problemy. Zwykła dziewczyna nagle staje się lepszym obrońcą niż niejeden prawnik, a adwokat najpierw musi nauczyć się zwykłego życia.

Dwukrotna rozwódka z dwójką dzieci, 33-letnia Iga Małecka (Joanna Kulig), właśnie straciła pracę. Jest w tarapatach. Ale ma też zmysł obserwacji, ostry język i znajomość życia. Wykorzysta te atuty, gdy niespodziewanie wkroczy do świata prawników. Połączy tych, którzy potrzebują pomocy i tych, którzy mogliby im pomóc. Pozna Marcina Kaszubę (Stefan Pawłowski), zdolnego prawnika, traktującego życie jak wieczną imprezę...

Na tropie oszusta

Razem spróbują zdemaskować oszusta, którego ofiarą padnie przyjaciółka Igi Małeckiej. Odkryją rownież proceder wyłudzania nieruchomości. Widzowie, śledząc rozwiązanie zagadki, zostaną skonfrontowani nie tylko z prawnymi problemami ludzi, którzy padli ofiarą oszustwa, ale również z ich emocjami i tęsknotami.

Pragnienie zemsty

Poznamy też zdolną i bezwzględną Laurę Curyło (Katarzyna Zielińska). Przez całe studia kochała się beznadziejnie w Kaszubie. Teraz nienawidzi go za to, że nawet nie raczył jej zauważyć. Takimi kobietami jak Iga gardzi, bo sama wyszła z biedy, a chciałaby o tym na zawsze zapomnieć...

"Na dobre i na złe"

PREMIERA 3.09 TVP 2, Środa, godz.: 20.40

Przed nami 16. sezon najpopularniejszego polskiego serialu medycznego. Zdominują go kolejne zawirowania uczuciowe u Leny i Latoszka, choroba Falkowicza oraz konflikt Radwana z Gawryłą...

Jesienią cały szpital w Leśnej Górze będzie żył sprawą Witka (Bartosz Opania) i Leny (Anita Sokołowska). Bo choć Latoszek wyjdzie cało z niefortunnego wypadku na sali operacyjnej i paraliżu, jego żona postanowi nie popuścić...

Odszkodowanie?

Wściekła Lena zdecyduje się wystąpić z pozwem przeciwko klinice. Ostatecznie do rozprawy jednak nie dojdzie, bo dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki) zaproponuje podpisanie ugody. Efekt? Latoszek dostanie ogromne odszkodowanie, przez co szpital pogrąży się w problemach finansowych. Czy duże pieniądze przyniosą szczęście Lenie i Witkowi? Niestety, niekoniecznie. Po raz kolejny okaże się bowiem, że Latoszka nadal jakaś tajemnicza siła ciągnie do Agaty (Emilia Komarnicka). I bynajmniej nie skończy się na jednym pocałunku w pierwszym odcinku nowej serii. Będzie kontynuacja... W tym momencie jednak nie zdradzimy, czy Lena się o tym dowie i jak to ewentualnie przyjmie. Ujawniamy za to, że po długiej rehabilitacji Witek będzie mógł wrócić do czynnej pracy w szpitalu.

Odważne decyzje

W Leśnej Górze nastąpią zmiany personalne. Wiki (Katarzyna Dąbrowska) zwolni Przemka (Marcin Rogacewicz). Nowym rezydentem zostanie Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski). Pracę straci też Klaudia (Julia Wyszyńska). Przemek zdecyduje się na urlop tacierzyński. Jego ukochana Ola (Anna Karczmarczyk) będzie mogła poświęcić się karierze zawodowej i... nie tylko. Jako jedyna z całego personelu polubi nowego rezydenta i będzie okazywać mu sympatię... Ocieplą się stosunki na linii Hana (Kamilla Baar)-Radwan (Mateusz Damięcki). Okaże się, że nowy ordynator ginekologii utracił żonę. Czy będzie za to szukał zemsty na Gawryle (Marek Bukowski)? Adam (Grzegorz Daukszewicz) zdecyduje się ratować umierającego brata (Michał Żebrowski), a Wiki wyprowadzi się do Tomasza (Ireneusz Czop)...

"M jak miłość"

PREMIERA 1.09 TVP 2, Pn — Wt, godz.: 20.40


Ślub Ali i Pawła oraz chrzciny Mikołajka pozwolą bohaterom cieszyć się rodzinnym szczęściem. Ale to tylko przerywniki, bo w nowym sezonie przybędzie dramatycznych wątków i sytuacji.

Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Joanna (Barbara Kurdej- -Szatan) znajdą się na celowniku wyznawców sekty, w której szpony trafiła w USA Małgosia. Chodakowska zechce za wszelką cenę odebrać byłemu mężowi ich synka. Tomek będzie musiał znaleźć schronienie dla Joanny. Ze względów bezpieczeństwa nie wtajemniczy w to swojej ukochanej Agnieszki (Magdalena Walach). Efekt? Olszewska zacznie podejrzewać go o romans i śledzić. Któregoś dnia zobaczy go z piękną blondynką.

Zazdrość o Madzię

Po ślubie z Pawłem (Rafał Mroczek) Ala (Olga Frycz) zrobi się zazdrosna o przyjaźń łączącą jej męża z Madzią (Anna Mucha). Anna (Tamara Arciuch) zerwie z Wernerem (Jacek Kopczyński). Wojtek (Mateusz Janicki) spróbuje zbliżyć się do Janki (Joanna Osyda), a ona zacznie prowadzić z nim swoją cyniczną grę. Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) ochrzczą swojego synka Mikołaja. Na rodziców chrzestnych wybiorą Mirkę (Andżelika Piechowiak) oraz Irka (Maciej Jachowski).

Dramat zakochanych

Madzia (Anna Mucha) i Wiktor (Piotr Grabowski) spotkają się oko w oko i w końcu porozmawiają szczerze na temat Karoliny, której serce dostała Marszałkówna. Ula (Iga Krefft) i Bartek (Wacław Warchoł) będą się widywać mimo sprzeciwu Marka (Kacper Kuszewski). Spędzą ze sobą noc. Parę kochanków czeka jednak dramat, bo wkrótce potem okaże się, że chłopak zaczyna tracić wzrok.

"Na Wspólnej"

PREMIERA 1.09 TVN, Pn — Czw, godz.: 20.10


Maksa czeka kolejny wstrząs i to znowu za sprawą Ilony. Co będzie dla niego ważniejsze: zemsta czy lojalność wobec dawnej kochanki? W życiu dwóch bohaterek pojawią się przystojni mężczyźni.

Niespodziewany obrót przyjmą sprawy w wątku Ilony (Anna Samusionek) i Maksa (Adam Fidusiewicz). Młody Brzozowski zauważy, że sukienka jego kochanki, na której postanowi zemścić się za bankructwo swojej mamy Izabeli (Anna Korcz), ledwie się dopina. Do głowy mu nawet nie przyjdzie, że Zdybicka mogła zajść w ciążę. Czyżby tak wyrachowana kobieta zapomiała o antykoncepcji przed ich namiętnymi wieczorami? Czy ją także zaskoczy wynik testu ciążowego? A może jednak wszystko starannie ukartowała, żeby nie dopadło jej Centralne Biuro Antykorupcyjne?

Nowy adorator

Wokół Ewy (Ewa Gawryluk) poza naczelnym (Janusz Chabior) zacznie krążyć Radek (Piotr Michalski). Nowy sąsiad będzie zalecał się do Nowakowej w niekonwencjonalny sposób.

Lek na złamane serce

W życiu Marty (Joanna Jabłczyńska) pojawi się nowy przystojniak Olaf (Maciej Brzoska). Czy to on wyrwie ją z nałogu alkoholowego, w jaki wpadnie po rozstaniu z Pawłem (Rafał Cieszyński)? Może po raz kolejny okaże się, że najlepszym lekarstwem na złamane serce jest nowa miłość?

"Barwy szczęścia"

PREMIERA 1.09 TVP 2, Pn - Czw, godz.: 20.05

Szok! Marlena (Magdalena Grąziowska) postawi ultimatum Bartkowi (Bartosz Gelner)! Z kolei Martę (Katarzyna Zielińska) czeka trudna przeprawa z żoną Artura, Elwirą (Dorota Naruszewicz)...

Badania wykażą, że Sadowski (Michał Rolnicki) może być dawcą szpiku dla małego Ksawerego (Oliwer Wieciński). Do tego Łukasz postanowi znaleźć pracę w Warszawie. Czyżby chciał uczestniczyć w wychowywaniu Juniora?

Jak kobieta z kobietą

Nieoczekiwanie z Martą (Katarzyna Zielińska) skontaktuje się Elwira (Dorota Naruszewicz), była żona Chowańskiego (Jacek Rozenek), i poprosi ją o spotkanie. Zarzuci jej, że to przez nią Ernest (Krystian Kukułka) kompromituje całą rodzinę, bo to ona namówiła Artura, by sfinansował i wypromował płytę syna...

Kryzys w związkach

Nad związkiem Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) zawisną czarne chmury. Lepiej będzie rozumiał ją dojrzały wdowiec Adam (Jakub Wróblewski) niż własny chłopak. Odpowiedzialny mężczyzna nie zdoła ukryć swojego oczarowania młodą dziewczyną. Tymczasem Iwona (Iza Zwierzyńska) rozstanie się z Alkiem (Krzysztof Wach). Czyżby wdała się w romans z Adrianem Świderskim (Sambor Czarnota). Asia (Magdalena Bendek) natomiast urodzi dziecko. Czy jego ojcem jest Bartek (Bartosz Gelner)? Niewykluczone! Co ciekawe, zazdrosna Marlena (Magdalena Grąziowska) wyprowadzi się od niego.

Czy to koniec ich miłości? 

"Prawo Agaty"

PREMIERA 2.09 TVN, Wtorek, godz.: 21.30

Agata nieoczekiwanie odkryje, że spodziewa się dziecka. Lecz zanim zdecyduje się poinformować o tym Marka, w jego życiu pojawi się inna kobieta! W kancelarii zabraknie doświadczonych prawników.

Mecenas Przybysz (Agnieszka Dygant) poczuje się... dziwnie i po chwili zastanawiania się, co mogą oznaczać te objawy, pobiegnie do apteki po test ciążowy. Pozytywny wynik zupełnie ją zaskoczy. To oznacza rewolucję w jej życiu. Będzie się wahać, czy powiadomić Dębskiego (Leszek Lichota), że zostanie ojcem.

Nowa miłość Marka

On natomiast stworzy znakomity prawniczy zespół z Czerską (Anna Dereszowska). W relacjach między nimi nie będzie żadnych podtekstów erotycznych, tylko partnerstwo i pełen profesjonalizm. Ciepłe uczucia ze strony Marka pojawią się w stosunku do koleżanki z liceum Ewy (Magdalena Walach). Z Agatą będzie spotykał się jedynie służbowo, na sali sądowej, gdzie los postawi ich po przeciwnej stronie barykady. Okaże się to dla nich trudniejsze, niż mogli się spodziewać. Marek ze zdumieniem odkryje, że Przybysz nie poświęca swojej pracy tyle czasu, co wcześniej i zacznie się zastanawiać, co się zmieniło w jej życiu.

Chaos w kancelarii

Dorota (Daria Widawska), tkwiąc w przekonaniu, że Okońska (Małgorzata Kożuchowska) wzmocni kancelarię, zostanie sędzią i razem z całą rodziną wyjedzie do Trójmiasta. Tymczasem Maria dostanie propozycję objęcia fotela prokuratora okręgowego i ją przyjmie. W nowych okolicznościach kancelaria Agaty i Bartka (Michał Mikołajczak) pogrąży się w chaosie, tym bardziej że Janowski zostanie tatusiem, a Justyna (Karolina Kominek), choć nie będą razem, obarczy go obowiązkami rodzicielskimi. Młody prawnik zacznie wysługiwać się Anielą (Katarzyna Zawadzka), która w pewnym momencie zorientuje się, że stała się... darmową niańką.

"Lekarze"

PREMIERA 7.09 TVN, Niedziela, godz.: 21.00

Nieoczekiwane zwroty akcji, nowe romanse, pożegnania, a nawet ślub zobaczymy w 5. serii "Lekarzyĺ". Nie zabraknie też intryg i bezpardonowej walki o stanowisko dyrektora Copernicusa. 

Alicja Keller (Magdalena Różczka) poszuka szczęścia u boku mężczyzny. Będzie miała ku temu wiele okazji. Coraz więcej uwagi poświęcać jej zacznie terapeuta Andrzej (Piotr Jankowski), dzięki któremu doszła do siebie po stracie Maksa. Jej zainteresowanie wzbudzi również niezwykle intrygujący nowy kolega z pracy Przemysław Karski (Borys Szyc). Na dobry początek połączy ich ta sama pasja - sport.

Walka o stanowisko

Daniel Orda (Wojciech Zieliński) wróci do zawodu i zostanie lekarzem pogotowia ratunkowego, nie rezygnując jednocześnie ze starań o odzyskanie etatu w Copernicusie. Piotr Wanat (Szymon Bobrowski) stanie przed wyborem: praca w szpitalu czy szczęście u boku żony Izy (Katarzyna Warnke). Elżbieta Bosak (Danuta Stenka) padnie ofiarą intryg i będzie musiała stoczyć bój o utrzymanie stanowiska dyrektora szpitala.

"Wataha"

PREMIERA 12.10 w HBO

Kapitan Rebrow prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego wybuchu bomby.

W jednostce straży granicznej w Bieszczadach dochodzi do eksplozji bomby. Jedynym ocalałym z tragedii jest kapitan Wiktor Rebrow (Leszek Lichota). Mężczyzna chce sprawdzić, kto stoi za tajemniczym zamachem, w wyniku którego zginęli nie tylko jego przyjaciele z jednostki, ale również ukochana Ewa.

"Pierwsza miłość"

PREMIERA 1.09 Polsat, Poniedziałek - Piątek, godz.: 18.00


Ten sezon będzie obfitował w szokujące zwroty akcji. Jednym z nich będzie afera w Kolumbii, w którą wplącze się biedna Marysia. W pewnym momencie sytuacja stanie się naprawdę dramatyczna.

We Wrocławiu wszyscy są zaniepokojeni. Dlaczego? Bo od jakiegoś czasu Marysia (Aneta Zając), która przebywa w Ameryce Południowej, nie daje znaku życia. Tymczasem kobieta wciąż szuka Pawła w Kolumbii. Jej opiekun Carlos cały czas ją zwodzi. Radosz zaczyna podejrzewać, że mężczyzna jest zwykłym naciągaczem. Majka postanowi poszukać pomocy. W hotelowej recepcji pozna Leticię, która zaproponuje, że może się nią zająć (1939. odcinek). Dziewczyna od razu wzbudzi zaufanie Marysi, która ucieszy się, że w końcu znalazła prawdziwego sprzymierzeńca. Wkrótce obie udadzą się do miasta na drobne zakupy. W pewnym momencie Leticia sprezentuje Majce pluszowego misia - prezent dla Julki.

Koszmar w Kolumbii

Wieczorem rozegra się dramat. Do hotelowego pokoju wtargnie policja. W trakcie przeszukanie funkcjonariusze znajdą w maskotce... narkotyki. Marysia będzie próbowała wytłumaczyć policjantowi i pracownikowi polskiej ambasady, że to pomyłka, a narkotyki nie należą do niej. Bez skutku. Mężczyźni oświadczą, że złamała prawo i trafi do więzienia. "Harcerz" doradzi Radosz, że powinna wykorzystać nieuwagę policji i uciec. W przeciwnym razie nie będzie dla niej ratunku - na długie lata trafi za kratki. Niebawem funkcjonariusze prowadzą Marysię do samochodu. W pewnym momencie dziewczynie uda się wyswobodzić. Szybko pobiegnie do samochodu Leticii, która znów zaoferuje jej pomoc. Policjanci otworzą ogień. Jedna z kul trafi Majkę w nogę. Leticia wywiezie ją za miasto. Marysia dowie się, że... została porwana. Czy ktoś ją uratuje?

"Przyjaciółki"

PREMIERA 11.09 Polsat, Czwartek, godz.: 21.00


Koniec sielanki i happy endów. Przez życie Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji przetoczą się kolejne burze. Jak sobie z nimi poradzą?

Co nowego u przyjaciółek? Ankę czekają kłopoty wychowawcze. Inga wybierze się na wycieczkę z Szymonem, ale wypad zakończy się kraksą. Zuza ukrywa ciążę, co stanie się trudniejsze, gdy do jej zespołu dołączą: intrygantka Alicja (Katarzyna Zielińska) i przystojny Łukasz (Mikołaj Krawczyk).

"Blondynka"


PREMIERA 7.09 TVP 1, Niedziela, godz.: 20.25


Przebojową weterynarz czeka kilka nieoczekiwanych spotkań, odkryje też intrygę i będzie musiała podjąć kilka kluczowych decyzji.

W Majakach odbędzie się huczne świętowanie narodzin syna Auguścika. Zaś Manej wpadnie w tarapaty, gdy do jego domu zapuka niespodziewany gość. Najwięcej rozterek nadal będzie dręczyło Sylwię, która jeszcze nie podjęła ostatecznej decyzji co do swojej przyszłości w lecznicy.

"Komisarz Alex"


PREMIERA 13.09 TVP 1, Sobota, godz.: 20.30


Znakomity policjant i jego wierny czworonożny przyjaciel wracają do tropienia łódzkich kryminalistów. Emocje gwarantowane.

Przed Orliczem i Aleksem nie lada wyzwanie. Będą musieli złapać porywaczy dziecka divy operowej. Spotkanie ze słynną śpiewaczką sprawi, że Lucyna inaczej spojrzy na swoje życie i... Michała. Czeka nas również pożegnanie Puchały, który wyjedzie na staż do Houston i pojawienie się nowej policjantki.

"Świat według Kiepskich"


PREMIERA 3.09 Polsat, Środa, godz.: 20.00

Mieszkańcy kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 nie narzekają na nudę. Wkrótce poznamy ich kolejne marzenia i odkryjemy nowe talenty.

Najpierw Halinę będą dręczyły koszmary. Dzięki nim dowie się o zbrodni z przeszłości. Po detektywistycznych perypetiach, Kiepscy zapragną robić karierę w telewizji, a Marian odkryje w sobie talent wokalny.

"Czas honoru"

PREMIERA 7.09 TVP 2, Niedziela, godz.: 21.10


Pod koniec lipca 1944 roku w Warszawie panuje nastrój nerwowego oczekiwania. Mieszkańcy, na czele z cichociemnymi, gotują się do rozpoczęcia powstania!

Polskie podziemie nie może doczekać się decyzji sztabu AK. Janek (Antoni Pawlicki), Bronek (Maciej Zakościelny), Michał (Kuba Wesołowski) i Władek (Jan Wieczorkowski) zostają przydzieleni do kompanii specjalnej. W tym samym czasie do stolicy przyjeżdża kurier z Londynu z rozkazami, które mają wpłynąć na dalsze losy powstania przeciwko Niemcom.

Ranna w szpitalu

Nie wszyscy jednak będą mieli okazję walczyć z okupantem. Podczas przypadkowej strzelaniny kilka dni wcześniej zostaje ranna Celina (Olga Bołądź). W dużo lepszym stanie jest Michał, któremu nawet Władek nie potrafi przemówić do rozsądku, by zrezygnował z udziału w potyczkach w pierwszych dniach sierpnia. Za bardzo pali się do walki...

W niemieckiej niewoli

Ostatecznie, jak wiadomo, "Godzina W" zostaje ustalona na 17.00, we wtorek 1 sierpnia 1944 r. Po wybuchu powstania szpital zajmą Niemcy. Niespodziewanie życie Celinie ratuje niemiecki oficer, major Heinrich Pabst (Borys Szyc), bliski współpracownik Larsa Rainera (Piotr Adamczyk), który będzie miał ją na oku... Co czeka pozostałych bohaterów?

"Na krawędzi"

PREMIERA 4.09 Polsat, Czwartek, godz.: 22.00


W drugim sezonie pojawi się Lena Korcz, w którą wcieli się Kamilla Baar, natomiast Tomasz (Marek Bukowski) trafi za kratki!

Od wydarzeń, których bohaterką była Marta Sajno (Urszula Grabowska) minęły dwa lata. Właścicielka fundacji i ośrodka "La Liberta" będzie miała problemy ze swoją córką Anką (Maria Niklińska). Dziewczyna postanowi bowiem na własną rękę odszukać biologicznego ojca. Tymczasem Tomek zostanie zatrzymany pod zarzutem zabójstwa. Następnego dnia na komendzie pojawi się Lena Korcz, nowa szefowa wydziału Techniki Operacyjnej, którą Andrzej (Przemysław Sadowski) weźmie za jedną z reporterek...

Ambitna pani inspektor na "dzień dobry" rozwiąże sprawę uprowadzonego dziecka. To nie zamknie tej sprawy. Wprost przeciwnie...

"Ojciec Mateusz"

PREMIERA 4.09 TVP 1, Czwartek, godz.: 20.30

Mateusz (Artur Żmijewski) zorganizuje w Sandomierzu grę plenerową. Poza tym zaangażuje się w kolejne zagadki kryminalne...

W 12. sezonie najciekawsza wydaje się sprawa morderstwa kolekcjonera sztuki Daniela Rozena (Bartek Kasprzykowski), którego kilka dni wcześniej ksiądz Mateusz prosił o obejrzenie relikwiarza. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że mężczyzna był cukrzykiem, a kilka lat wcześniej przyłapał na gorącym uczynku włamywaczy... Poza tym Mateusz, Nocul (Michał Piela) i Gibalski (Rafał Cieszyński) dochodzą do wniosku, że młodzież w Sandomierzu uzależniona jest od gier komputerowych. Postanawiają im zaproponować pewną oryginalną terapię...

"Zbrodnia"

PREMIERA Październik w AXN


Trzyodcinkowy serial jest realizowany na podstawie szwedzkiego "Morden i Sandhamn". Główną bohaterkę gra Magda Boczarska.

Agnieszka Lubczyńska (Magdalena Boczarska) spędza rodzinne wakacje na Wybrzeżu Helskim. Niestety, spokojny urlop zakłóci nieoczekiwane zdarzenie - radca prawny natknie się dryfujące w morzu zwłoki mężczyzny. Dodatkowo jej relacje z mężem skomplikuje pojawienie się nad morzem Tomasza Nowińskiego (Wojciech Zieliński), komisarza policji, w którym była zakochana jeszcze w czasach licealnych. Czy dawna miłość odżyje? Jak zakończy się śledztwo?Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje