Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9692
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hanna Śleszyńska: "Matka Boska od aktorów"

Hanna Śleszyńska, czyli Irena Palukiewicz z "O mnie się nie martw" i Anna Dziubak z "Ojca Mateusza", cieszy się wśród koleżanek i kolegów po fachu opinią osoby o wielkim sercu i nieprzebranych pokładach dobroci. Znajomi nazywają ją "Matką Boską od aktorów" i "cudem, bez którego świat byłby smutny"!


Hanna Śleszyńska nie kryje, że jest perfekcjonistką i do zagrania każdej roli przygotowuje się zawsze z ogromnym zapałem. Fascynuje ją bowiem przede wszystkim praca nad rolą.

Reklama

- Wciąż chciałabym więcej prób, więcej dubli. To mi dostarcza energii. Dlatego bywam katem dla kolegów, z którymi pracuję, bo ciągle wydaje mi się, że można jeszcze lepiej - wyznała w jednym z wywiadów, dodając, iż jest zaciekłym wrogiem bylejakości.

Choć aktorka przyznaje, że ma bardzo trudny charakter, jest uparta i zdarza się jej w emocjach powiedzieć coś, czego potem żałuje, to jednak cieszy się wśród znajomych opinią kobiety z sercem na dłoni. Jej syn - Kuba Gąsowski, czyli Szymon Strzelecki z "Belfra 2" - potwierdził to właśnie w rozmowie z magazynem "Pani".

- Mama ma ogromne serce. Nie znam lepszej osoby. Jest serdeczna, bezinteresowna, gotowa do pomocy każdemu - wyznał.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama