Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9691
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aleksandra Domańska na kacu w "Dzień dobry TVN". To nagranie jest hitem!

Ola Domańska już niejednokrotnie udowadniała, że ma ogromne poczucie humoru i spory dystans do samej siebie. Aktorka w mediach społecznościowych często bawi swoich fanów do łez. Zrobiła to po raz kolejny, pokazując na Instagramie fragment swojego występu w śniadaniówce "Dzień dobry TVN". "Gdy udajesz, że nie masz kaca i nagle zobaczysz wodę" - podsumowała. Nagranie jest hitem!

Aleksandra Domańska, aktorka znana z filmów "Podatek od miłości" czy "(Nie)znajomi" oraz zwyciężczyni programu "Ameryka Express", słynie ze sporego poczucia humoru. W mediach społecznościowych na każdym kroku udowadnia, że ma do siebie ogromny dystans i akceptuje siebie w stu procentach. Nie wstydzi się publikować zdjęć, na których wygląda niekorzystnie. 

Reklama

Często w prześmiewczy sposób odtwarza perfekcyjne fotografie innych gwiazd. Była także inicjatorką akcji "Ciało bogini za nic się nie wini", na potrzeby której wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej, z dumą prezentując światu swój cellulit. Nie przestaje rozbawiać fanów, promując przy tym ważne wartości.

Domańska po raz kolejny bawi fanów do łez i znów pokazuje swoje ogromne poczucie humoru. Tym razem aktorka opublikowała na Instagramie fragment swojego występu w "Dzień dobry TVN". Jeszcze w zeszłym roku Domańska gościła w śniadaniówce w towarzystwie Karoliny Malinowskiej i Elżbiety Romanowskiej, promując akcję "Ciało bogini za nic się nie wini". 

Kamera uchwyciła wówczas zabawny moment. Kiedy Malinowska i Romanowska rozmawiały z prowadzącymi, Ola dostrzegła na stole szklankę wody. Spojrzała na nią pożądliwym wzrokiem i bez namysłu postanowiła po nią sięgnąć, by ugasić pragnienie. "Gdy udajesz, że nie masz kaca i nagle zobaczysz wodę" - podsumowała Domańska.

Opublikowany na Instagramie film szybko zyskał popularność i stał się prawdziwym hitem. W ciągu doby obejrzano go ponad 160 tysięcy razy! Pod nagraniem z "Dzień dobry TVN" nie brakuje komentarzy rozbawionych internautów. "Znajdź sobie kogoś kto rzuci się na ciebie, jak Domańska na szklankę z wodą" - napisała żartobliwie jedna z internautek.

Filmik zobaczycie tutaj

Autor: Maria Staroń

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje