O mnie się nie martw
Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 10024
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Aleksandra Adamska dla roli przeszła sporą przemianę

Gdy Aleksandra Adamska opublikowała na Instagramie swoje nowe zdjęcie, wielu internautów nie mogło jej rozpoznać. W ostatnim czasie aktorka przefarbowała włosy z blondu na ciemny brąz, ujawniła też, że całe jej ciało pokrywają bardzo wyraziste tatuaże: wielki skorpion na szyi, róża na piersi i tribal na ramieniu. Okazuje się, że ta spektakularna metamorfoza to charakteryzacja do nowego serialu TVN.

Wizerunek delikatnej blondynki, jaki dotąd miała Aleksandra Adamska, jest już przeszłością. Aktorka, którą widzowie polubili m.in. za rolę Wery w serialu "Królestwo kobiet", przeszła radykalną metamorfozę na potrzeby nowego zawodowego wyzwania. Kulisy tej przemiany ujawniła w ostatnim wpisie na Instagramie. 

Dowiadujemy się z niego, że zdjęcia do nowego serialu TVN trwają już od miesiąca, a grana przez nią bohaterka ma na imię Pati. Adamska zdradziła również, że będzie to dla niej całkowicie inna rola niż te, w których do tej pory była obsadzana. 

Reklama

"To serial i tematyka, w której nigdy wcześniej nie byłam brana pod uwagę... bo za delikatna, za ładna itd. Aż tu nagle dostałam informację o castingu, zaryzykowałam, wysyłając tzw. selftape (casting nagrywany samodzielnie w domu, popularna metoda od momentu wybuchu pandemii - przyp.red.) z moją propozycją postaci i tego, jak ją widzę, i udało się!" - wyznała aktorka.

Na razie TVN nie ujawnia jeszcze, jaki tytuł będzie nosił nowy serial, o czym będzie opowiadał ani jakich innych aktorów zobaczymy w obsadzie. Te informacje mają zostać ujawnione w najbliższym czasie. Ale już teraz Adamska poprosiła internautów, by - widząc jej charakteryzację - spróbowali odgadnąć, o czym będzie serial. 

"Scenariusz wciąga, a każdy dzień na planie to dla mnie niesamowite przeżycie. Ciekawa jestem czy macie jakieś przypuszczenia, jaki i o czym będzie to serial?" - napisała na Instagramie. W komentarzach pojawiło się wiele pomysłów. "Coś u Patryka Vegi?" - zapytała jedna z fanek. "Tematyka więzienna albo coś z mafią" - zgadywał ktoś inny. "Tym razem to będzie o jakiejś buntowniczej duszy" - spekulował kolejny internauta. Czy te spekulacje okażą się słuszne? Przekonamy się wkrótce. (PAP Life)

ina/ gra/

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy