Reklama

Nowa

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 306
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wieczorkowski mordercą?

Jan Wieczorkowski zagra epizodyczną rolę w 12. odcinku serialu kryminalnego "Nowa" w TVP 2. Wcieli się w postać Bieleckiego, mężczyzny podejrzanego o morderstwo.

Bielecki trafi na policję, ponieważ będzie zeznawał w sprawie morderstwa. Podczas przesłuchań dowie się od Macieja Wolskiego (Marcin Bosak), że do czynu przyznała się jego dziewczyna (Łucja Zaorska). Bielecki gwałtownie zaprzeczy, twierdząc, że dziewczyna kłamie i że to on jest winny.

Reklama

Wolski wraz ze swoją partnerką Adą Mielcarz (Justyna Schneider) zorganizują konfrontację Bieleckiego z jego ukochaną. Okaże się, że dziewczyna wzięła na siebie winę, tkwiąc w przekonaniu, że jej chłopak jest mordercą. To samo zrobi Bielecki, gdy dowie się, że jego dziewczyna przyznała się do zabójstwa. Fałszywe zeznania jeszcze bardziej skomplikują dochodzenie. Wszystko będzie wskazywało na to, że nikt z dwójki podejrzanych nie jest winny.

Aktor Jan Wieczorkowski, oprócz udziału w "Nowej", uczestniczy właśnie w zdjęciach do trzeciej serii serialu "Czas honoru", w którym wciela się w postać Władka Konarskiego. Jesienią w TVP 2 będzie można zobaczyć, jak potoczą się dalsze losy jego bohatera.

A 12. odcinek "Nowej" w czwartek 3 czerwca.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje