Reklama

Nowa

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 306
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co się stało z noworodkiem?

W "M jak miłość" była fanką Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek). W "Kryminalnych" poznaliśmy ją jako niezrównoważoną żonę podkomisarza Marka Brodeckiego (Maciej Zakościelny). W "Nowej" zaś Magda Górska wcieli się w położną.

W czwartym odcinku nowej (emisja w czwartek 1 kwietnia) na komendę zgłosi się młoda matka. Będzie twierdziła z pełnym przekonaniem, że w szpitalu podmieniono jej dziecko. Zezna, że w sprawę zamieszana jest pewna położna ze szpitala. W tej roli zobaczymy 29-letnią Magdalenę Górską, która obecnie robi karierę w serialach w Rosji, na Ukrainie i Białorusi.

Reklama

- Bohaterka grana przez Magdę Górską będzie podejrzana o udział w zamianie noworodków - ujawnia nam Karolina Frankowska, scenarzystka serialu "Nowa".

- Jak położna wytłumaczy policjantom zeznania matki? Że - będąc w szoku - nie przyjmuje do wiadomości, iż jej córka zmarła w czasie porodu i w związku z tym wymyśla różne absurdalne historie. Słowem, będzie wmawiać tej kobiecie urojenia i konfabulacje.

Żeby nie odbierać widzom przyjemności z oglądania serialu i rozwiązywania kryminalnej zagadki, nie zdradzę, czy w szpitalu rzeczywiście doszło do przerażającej zbrodni. Powiem tylko tyle, że położna zginie…

Dodajmy, że zabójstwo położnej wiąże się z zastosowaniem przez ekipę serialu "Nowa" ciekawych efektów specjalnych.

Na zdjęciach: instalacja wypływającej krwi sterowana i zasilana zdalnie; aktorka została podłączona do mieszka, który ściskała… charakteryzatorka.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje