Nocny recepcjonista The Night Manager
Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto powróci w drugim sezonie "Nocnego recepcjonisty"? Laureatka Oscara w obsadzie

Jak podaje serwis Variety, w drugim sezonie "Nocnego recepcjonisty" do Toma Hiddlestona dołączą kolejni wykonawcy znani z pierwszego sezonu. Wśród nich będzie laureatka Oscara Olivia Colman.

Drugi sezon "Nocnego recepcjonisty" będzie się rozgrywał osiem lat po wydarzeniach z pierwszej serii. Szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy. 

Oprócz Hiddlestona i Coleman swoje role powtórzą Alistair Petrie, Douglas Hodge, Michael Nardone i Noah Jupe. 

Do obsady dołączą Diego Calva, Camila Morrone, Indira Varma, Paul Chahidi oraz Hayley Squires. Wciąż nie potwierdzono, czy w serialu zobaczymy Hugh Laurie'ego. Wiadomo, że będzie on producentem wykonawczym drugiego sezonu. 

Reklama

Nowe odcinki zostaną wyemitowane w Wielkiej Brytanii na kanale BBC One, a poza nią na platformie Prime Video. 

"Nocny recepcjonista": O czym opowiadał pierwszy sezon serialu?

Tytułowy nocny recepcjonista, Jonathan Pine (Tom Hiddleston), pracuje w hotelu w Kairze, w samym środku wydarzeń Arabskiej Wiosny. Poznaje tam piękną kobietę o imieniu Sophie, która przekazuje mu tajne informacje o transakcji związanej z dostawą broni mogące wpłynąć na losy całego powstania.

Okazuje się, że za przemytem stoi znany biznesmen, Richard Roper (Hugh Laurie). Od tej pory losy Pine’a i  Ropera splatają się ze sobą, by ponownie przeciąć się kilka lat później w Zurychu. Własną batalię przeciwko bogaczowi trudniącemu się handlem bronią prowadzi agentka wywiadu, Angela Burr (Olivia Colman), która powierza Pine’owi zadanie zdemaskowania nielegalnej działalności Ropera.Pierwszy sezon miał swoją premierę w 2016 roku. Hiddleston, Laurie i Coleman otrzymali za swoje role Złote Globy. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tom Hiddleston | Hugh Laurie | Olivia Colman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama