Reklama

Nielegalni

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 14
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nielegalni": Grzegorz Damięcki zrezygnował z głównej roli w popularnym serialu TVN

Grzegorz Damięcki, którego od 21 października oglądać będziemy w niedzielne wieczory jako Konrada Wolskiego w nowym serialu szpiegowskim Canal+ "Nielegalni", nie kryje, że nigdy nie zależało mu na tzw. masowej popularności i dlatego nie przyjmuje wszystkich ról, jakie proponują mu producenci seriali.

Grzegorz Damięcki żartuje, że - choć aktorstwo ma we krwi - nigdy nie był pazerny na role. O jego udział w swoich serialach zabiegają największe polskie stacje telewizyjne, ale on nie chce pojawiać się w mediach mainstreamowych. To dlatego jego nazwisko nie pojawia się w obsadzie najpopularniejszych produkcji TVN i Telewizji Polsat...

Reklama

Ostatnio Grzegorza Damięckiego mieliśmy okazję oglądać w serialach HBO Polska - jako Krzysztofa Halmana w 2. sezonie "Watahy" i Tomasza Nawrota w "Pakcie" - oraz jako Grzegorza Molendę w zrealizowanym na zlecenie Canal+ "Belfrze", a od niedzieli 21 października oglądać będziemy (znów na antenie Canal+) w roli szefa elitarnej komórki polskiego wywiadu Konrada Wolskiego w "Nielegalnych" - ekranizacji głośnej powieści szpiegowskiej Vincenta V. Severskiego.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje