Nie z tego świata Supernatural
Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 250
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jared Padalecki cudem przeżył wypadek samochodowy. "Poszczęściło mu się"

Jared Padalecki nie mógł pojawić się na konwencie fanów serialu "Nie z tego świata", który odbył się w New Jersey. Jego kolega z planu tej produkcji, Jensen Ackles, wyjawił, że powodem nieobecności Padaleckiego jest to, że dochodzi do siebie po ciężkim wypadku samochodowym.

Konwent poświęcony serialowi "Nie z tego świata" odbywał się w mieście East Brunswick w stanie New Jersey od 22 do 24 kwietnia. Jared Padalecki o tym, że nie będzie mógł wziąć udziału w wydarzeniu, poinformował na Twitterze w czwartek. Nie wyjaśnił jednak, dlaczego nie będzie mógł. Jego nieobecność musiała być dużym rozczarowaniem dla społeczności zrzeszonej wokół "Nie z tego świata". Aktor ten zagrał bowiem we wszystkich 15. sezonach serialu.

Reklama

Jared Padalecki: Ma szczęście, że przeżył

Dopiero inny członek obsady "Nie z tego świata", jego serialowy brat - Jensen Ackles, wyjawił podczas spotkania z fanami, co dzieje z jego kolegą. "Brakuje mi mojego kumpla. Pozdrawia was. Rozmawiałem z nim wczoraj. Żałuje, że nie może być razem z nami" - powiedział na wstępie. "Miał poważny wypadek samochodowy. Nie prowadził. Był na siedzeniu pasażera i poszczęściło mu się, że przeżył. Ma też szczęście, że dochodzi do siebie w domu - aż trudno mi uwierzyć, że nie jest teraz w szpitalu, bo widziałem to auto" - powiedział Ackles.

Relacjonował, że Jared po tym, jak w aucie wystrzeliły poduszki powietrzne czuje się, jakby "zaliczył 12 rund z Tysonem". "Ale jest z nim okej, może chodzić. Chociaż był to naprawdę, naprawdę poważny wypadek. Pamiętajcie o nim, rozmyślajcie o nim i jeśli będziecie mieli okazję - pozdrawiajcie go w mediach społecznościowych. Na pewno wkrótce do nas wróci" - stwierdził aktor. Ackles nie doprecyzował, kiedy doszło do wypadku.

Serial o braciach Winchesterach - Samie i Deanie, którzy są łowcami duchów, kręcony był w latach 2005 - 2020.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Nie z tego świata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy