Reklama

Nie rób scen

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 33
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nie rób scen": Joanna Brodzik w serialu komediowym jakiego jeszcze nie było!

Żona, matka, przyjaciółka, kochanka w jednym. Jak być kobietą i nie zwariować? I do tego często słyszeć nad głową..."Nie rób scen!". Historie bohaterek nowego serialu pokazują zabawną stronę życia kobiet po trzydziestce. Bo ich życie po przekroczeniu "magicznej" granicy wcale nie zwolniło tempa, a raczej nabrało mocnych rumieńców. "Nie rób scen" to obraz z przymrużeniem oka. Oka reżysera Łukasza Palkowskiego, twórcy głośnych "Bogów".


Reklama

Joanna Brodzik, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti, a także Andrzej Konopka i Wojciech Solarz - to mocny komediowy team. Ich bohaterowie idą przez życie z przebojem, energią i poczuciem humoru, mając wsparcie w sobie nawzajem.

Pokazują jak można żyć nie zwalniając tempa, a każdy etap i wydarzenie traktować jako wyzwanie z nutką dystansu. Udowadniają w ten sposób, że życie to paleta barw, w której każdy kolor choć inny, ma ciekawy smak...

Serial "Nie rób scen" nie moralizuje, nie poucza, nie potępia. A wręcz pokazuje bohaterów w sytuacjach, w których dystans do samego siebie jest najbardziej wskazany. Dopasowane jeansy po urodzeniu dziecka? Czemu nie, skoro talia PRAWIE jak Kate Moss i biodra PRAWIE jak Beyonce. Strój pokojówki, który wcale nie służy do sprzątania? Mąż będzie zachwycony. 

Jedno jest pewne - prawdziwe życie zaczyna się po 30-tce, więc uśmiechnij się, nie rób scen i zadzwoń do przyjaciółki.

"Nie rób scen" jest nową produkcją telewizji TVN, realizowaną przez własny zespół produkcyjny. Trzynastoodcinkowy serial powstaje na bazie przebojowego izraelskiego tytułu "Little Mom", który w 2014 roku otrzymał prestiżową nagrodę telewizyjną Rose d’Or dla najlepszego serialu komediowego. Obecnie produkowane są również wersje amerykańska i francuska, a w planach są kolejne.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie rób scen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje