Nie rób scen

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 23
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nie rób scen": Ewa Kasprzyk o seksie bez tajemnic

W drugim odcinku programu "Seks bez tajemnic", prowadząca Marta Szulawiak-Turska odsłoni tajemnice alkowy seniorów. Gościem specjalnym będzie Ewa Kasprzyk, czyli Maryla, matka Olgi z serialu "Nie rób scen".


Reklama

 

Ewa Kasprzyk - aktorka i ambasadorka kampanii promującej postawy prozdrowotne w sferze seksualnej u osób po 50 roku życia opowie m.in. o tym, jak presja społeczna i stereotypy wpychają seniorów w kategorię osób, których potrzeby seksualne wygasły.

Zdaniem aktorki potrzeby seksualne ludzi nie są podporządkowane metryce. Gwiazda w rozmowie z prowadzącą zwraca uwagę na to, że zdrowie seksualne gwarantuje życiowy balans.

- Nie ma chyba nic bardziej korzystnego dla człowieka, niż dotyk i poczucie bezpieczeństwa. W moim wieku można się już tylko tym rozsmakowywać - mówi Ewa Kasprzyk.

- Kobiety często same sobie narzucają pewne ograniczenia, tzn. same siebie skazują na to, że w pewnym wieku, pewna strona życia jest już nie dla nich. Myślą, że przeżyły już swoje. Ja tak nie żyję. Nie boję się dotykać czegoś nowego - dodaje.

Jak ważna jest dla seniorów sfera erotyczna? Jak bardzo są otwarci na nowe doznania? I w końcu, jak wiele wiemy o zwyczajach seksualnych Polaków? Dowiecie się oglądając program "Seks bez tajemnic" w środę, 29 kwietnia, o godzinie 22.30 w telewizji TLC.

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje