Reklama

Niania w wielkim mieście

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 327
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Niania w wielkim mieście": Przemysław Sadowski zdradza, jakim jest ojcem

Przemysław Sadowski gra jedną z głównych ról w nowym serialu "Niania w wielkim mieście". Aktor wciela się w rolę Jacka, świetnego psychologa dziecięcego. W życiu prywatnym Przemysław Sadowski jest mężem aktorki, Agnieszki Warchulskiej. W serialu bohater aktora nie ma dzieci, a prywatnie ma trójkę - z Agnieszką Warchulską mają dwóch synów Jana i Franciszka. Sadowski ma jeszcze córkę Małgosię, z poprzedniego związku. Przy okazji Przemysław Sadowski zdradził, jakim jest ojcem, jak wychowuje swoje dzieci i czy dzieci zmieniły się jego życie.

Aktor z "Niani w wielkim mieście" przyznał, że rola rodzica do łatwych nie należy. W jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że kiedy na świat przyszły dzieci - najpierw Janek, potem Franek to - nie było łatwo.

Reklama

- Lekko na pewno nie było. Tak się zdarzyło, że kiedy w 2006 roku urodził się Janek, miałem bardzo dużo pracy, kręciłem jednocześnie dwa seriale, jeździłem na próby do spektaklu teatralnego i był "Taniec z Gwiazdami". Byłem fizycznie i psychicznie wykończony, spałem po trzy, cztery godziny na dobę. Agnieszka po narodzinach synka została sama w domu. Do dziś pamiętam taką sytuację: przyjeżdżam do domu o 2 w nocy. I co? Płacze mały Janek, płacze moja żona, a potem i ja. Totalna bezsilność. Bardzo pomogli nam wtedy moi rodzice, zresztą pomagają nam do dziś. Wtedy na rok praktycznie zamieszkali w stolicy, zajmując się Jaśkiem. Agnieszka mimo wszystko musiała zwolnić tempo, choć przecież jej kariera pędziła. Był czas, kiedy nie pracowała- opowiedział Przemysław Sadowski w wywiadzie dla tygodnika "Świat i Ludzie".

Jak dzieci zmieniły się życie Przemysława Sadowskiego?

- Musieliśmy dać radę i przystosować się do nowej rzeczywistości, kiedy dzieci kradną twój wolny czas, beztroskę i wolność - wspomina aktor i dodaje: - Ale w zamian dają niesamowite poczucie spełnienia, radość, dumę i miłość.

A jakim ojcem jest Przemysław Sadowski?

- Musisz o to zapytać moje dzieci, tylko może jeszcze nie teraz  - powiedział z uśmiechem aktor i dodał: - Nie umiem Ci tego zdefiniować i nie będę odkrywczy, mówiąc, że bardzo mi na nich zależy, by wyrośli na porządnych ludzi, by byli szczęśliwi.


Przemysław Sadowski podkreśla, że chce być wzorem dla dzieci. A jak je wychowuje?

- Wychodzę z założenia, że dzieci uczą się przez obserwowanie rodziców, a nie przez nakazy czy zakazy, dlatego staram się im dawać dobry przykład. Teraz, na przykład, starszy Janek  trenuje pływanie, więc cztery razy w tygodniu wstajemy o 5.30 i pędzimy na trening na 6.30. Syn ćwiczy pod okiem trenerki, pani Moniki, a ja pływam na torze obok. I wiem, że kiedy przyjdzie kryzys, a przyjdzie na pewno, kiedy nie będzie mu się chciało rano wstać i zasuwać tych 80 długości basenu, to może spojrzy na mnie i pomyśli: "kurczę stary daję radę, to i ja nie odpuszczę"  - wyznał aktor, którego już w najbliższy wtorek, o godzinie 21:35, będziemy mogli zobaczyć w roli psychologa dziecięcego, w serialu "Niania w wielkim mieście".

W "Niani w wielkim mieście" bohater Sadowskiego jest świetnym psychologiem, bardzo oddanym dzieciom, ale gra też mężczyznę rozdartego między dwoma kobietami. Którą kobietę wybierze Jacek, Danę czy Monikę? Przekonamy się niebawem.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje