Reklama

"Niania w wielkim mieście": Poznajcie Danę!

Wiosna coraz bliżej, a razem z nią pojawi się zupełnie nowy serial. Już w marcu Polsat przedstawi nam „Nianię w wielkim mieście”!

Marzenia nie zawsze się spełniają. Dobrze wie o tym bohaterka nowej produkcji Polsatu, Dana - w tej roli znana z "Hotelu 52" Magdalena Lamparska.

Co z tą pracą?

Dziewczyna skończyła studia i już widziała siebie jako wziętą psycholog w Warszawie, tymczasem rzeczywistość sprowadzi ją na ziemię. Na szczęście, gdy już będzie miała dosyć bezowocnych poszukiwań pracy, los da jej szansę. Trafi do ekskluzywnej agencji "Nianie na zawołanie".

Szefową Dany będzie Monika (Kamilla Baar-Kochańska, nieodżałowana Hana z "Na dobre i na złe", za którą widzowie TVP nadal tęsknią i proszą o jej powrót), kobieta z charakterem i... jak się z czasem okaże, tajemniczą przeszłością. Jest ona związana z Jackiem (Przemysław Sadowski), wybitnym psychologiem dziecięcym, który szybko wpadnie Danie w oko. Czy jednak niania pójdzie za głosem serca?

Reklama

Zobaczymy, bowiem na razie spróbuje wyplątać się z toksycznego związku z Mariuszem (Mateusz Rzeźniczak). Zresztą w nowej pracy pozna jeszcze przystojnego Kubę (Stefan Pawłowski), ratownika medycznego po przejściach. Zaprzyjaźnią się, ale czy skończy się tylko na tym?

Niania doskonała?

Choć początki będą trudne, okaże się, że Dana potrafi znaleźć klucz do swoich podopiecznych i nieźle sobie z nimi radzi. A nawet z ich rodzicami, którzy niestety nieraz dają się nianiom we znaki. Na szczęście w trudnych i beznadziejnych chwilach Dana zawsze będzie mogła liczyć na swoją przyjaciółkę Ewę (Aleksandra Grzelak). A tych nie zabraknie, bo dziewczyna też ma swoje sekrety z przeszłości...

Za reżyserię "Niani w wielkim mieście", wyprodukowanej przez Akson Studio, odpowiadają: Michał Kwieciński, Anna Jadowska, Łukasz Wiśniewski i Łukasz Ostalski. Autorką scenariusza jest Agnieszka Krakowiak-Kondracka.

AP

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje