Reklama

Niania w wielkim mieście

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Niania w wielkim mieście": Poważny wypadek odmienił życie Magdy Lamparskiej

Magdalena Lamparska, którą od 7 marca oglądać będziemy w roli Dany Mazurek w nowym serialu Telewizji Polsat "Niania w wielkim mieście", postanowiła kiedyś, że zrobi wszystko, by żyć na pełnych obrotach. - Obiecałam sobie, że nie prześpię życia - mówi aktorka.

Rok przed egzaminami do szkoły teatralnej Magdalena Lamparska uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu, z którego wyszła... ze złamanym kręgosłupem.

Reklama

- Wypadek przewartościował moje poglądy. W ciągu roku przeszłam niesamowicie intensywną rehabilitację. Na tyle skuteczną, że na egzaminach byłam znowu sprawna fizycznie - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Gala" i dodała, że leżąc w szpitalu ze złamanym kręgosłupem, obiecała sobie, że nie prześpi życia.

Magdalena Lamparska twierdzi, że wypadek uświadomił jej, jak bardzo potrafi być silna i jak wielki wpływ człowiek może mieć na swoje życie, jeśli przezwycięży trudności, weźmie się w garść i po prostu pójdzie dalej drogą, którą sobie wyznaczył.

- Ja tak miałam! Poczułam satysfakcję z tego, że się udało i że wszystko jest tak naprawdę możliwe - mówi.

Odtwórczyni głównej roli w nowym serialu Telewizji Polsat "Niania w wielkim mieście" nie kryje, że przez niemal całe życie musiała sobie radzić sama. Jej rodzice zajęci byli pracą... Kiedy była licealistką, jej starsza siostra wyjechała na stypendium do USA, jakiś czas później do Ameryki poleciała też jej mama. Obie do dziś mieszkają w Los Angeles.

Magdalena Lamparska - choć odkąd odzyskała sprawność po wypadku, minęło już ponad 10 lat - wciąż wierna jest postanowieniu, by czerpać z życia pełnymi garściami.

- Nie wolno zatracić się w pracy, tylko pamiętać, kim się jest... Ja na przykład lubię sport, uwielbiam podróże, mam wspaniałych przyjaciół, interesuję się historią sztuki, malarstwem. Mimo że jestem wdzięczna, że mogę robić to, co kocham, pilnuję również, by mieć te momenty zatrzymania - powiedziała w swym ostatnim wywiadzie.

Aktorka stara się codziennie ćwiczyć, kiedy tylko czas jej na to pozwala - przebiega rano 10 kilometrów, żyje bardzo aktywnie.

29-letnia Magdalena Lamparska ostatnio dużo pracowała - całe dnie spędzała na planie "Niani w wielkim mieście", na premierę czekają dwa filmy z jej udziałem: angielski "The Zookeeper's Wife", w którym zagrała u boku zdobywczyni Oscara Jessiki Chastain (premiera odbędzie się 24 marca), oraz "Porady na zdrady" (nowa komedia Ryszarda Zatorskiego wchodzi do kin 24 lutego). Lada moment Magda zaprezentuje się też widzom w spektaklu "Hollywood" na scenie Teatru WARSawy.

- Marzę, by nigdy się nie zatrzymywać, żeby wciąż odkrywać w sobie coś nowego - mówi.

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje