Reklama

Niania w wielkim mieście

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Niania w wielkim mieście": Niespodziewana wizyta mamy. Dana panikuje!

Niespodziewanie w Warszawie pojawia się mama Dany, Katarzyna (Dorota Chotecka). Kobieta jest przekonana, że córka pracuje w korporacji, a jej związek z Mariuszem (Mateusz Rzeźniczak) kwitnie i blisko już do wesela. Czy Dana przyzna się matce, czym zajmuje się naprawdę, a Mariusz to już przeszłość? Gościnnie w serialu wystąpią Mateusz Banasiuk i Małgorzata Klara.

Dana (Magdalena Lamparska) spędziła noc z Jackiem (Przemysław Sadowski). Wydaje się, że to początek ich wspólnego życia. Jacek jest gotów powiedzieć Monice (Kamilla Baar - Kochańska) o swoich uczuciach do Dany.

Reklama

Jednak próby przeprowadzenia poważnej rozmowy Jacka z Moniką nie udają się, bo zawsze ktoś im przerywa.

Monika jest zbyt jest zbyt zakochana w Jacku, żeby wyczuć cokolwiek między wierszami. Kuba, choć był świadkiem pocałunku Dany i Jacka, zachowuje dyskrecję, choć wiele go to kosztuje. Tymczasem okazuje się, że Lilka (Dagmara Bąk) założyła własną agencję niań i próbuje podbierać Monice klientów.

Monika jest zmuszona przeprowadzić z nią poważną rozmowę, by zapobiec nieuczciwej konkurencji. Niespodziewanie w Warszawie pojawia się mama Dany. Kobieta jest przekonana, że córka pracuje w korporacji, a jej związek z Mariuszem kwitnie.

Tego dnia w pracy Dana ma zaopiekować się dwuletnią córeczką Mileny (Małgorzata Klara) i Emila (Mateusz Banasiuk). Podczas gdy Emil opiekuje córką, jego żona robi karierę. Milenie zależy, żeby mąż spotkał z kolegami, dlatego wynajmuje opiekunkę.

Monika tymczasem odwiedza grób swojego męża. Przemęczenie, stres...Monika traci przytomność i karetka zabiera ją do szpitala.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje