Reklama

Niania w wielkim mieście

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska zostanie mamą!

Magdalena Lamparska, czyli Dana Mazurek z "Niani w wielkim mieście", i jej ukochany - dziennikarz i bloger Bartek Osumek - wkrótce zostaną rodzicami! Swe pierwsze dziecko aktorka powita na świecie jesienią...

Magdalena Lamparska już dawno przestała ukrywać przed światem, że jest szczęśliwa, bo spotkała mężczyznę, z którym chce założyć rodzinę i iść przez życie. Jak informuje magazyn "Party", aktorka i jej partner jesienią zostaną rodzicami!

Reklama

Ukochany Magdy Lamparskiej jest dziennikarzem i podróżnikiem. Poznali się na imprezie u wspólnych znajomych...

- To ja pierwsza zwróciłam na niego uwagę. Jest tak, że to my, kobiety, chcemy być zdobywane, ale w moim wypadku było trochę inaczej. Ludzie znają mnie z kina czy telewizji i wydaje im się, że jestem odrealniona! Musiałam pokazać, że jestem zwyczajną dziewczyną - mówi aktorka, wspominając okoliczności, w jakich po raz pierwszy spotkała Bartka Osumka.

Magdalena Lamparska uważa, że partnerzy - chcąc stworzyć udany związek - muszą dzielić swoje pasje i po prostu się przyjaźnić.

- Miłość to jest czas, który możemy poświęcić drugiej osobie, zrozumieć jej potrzeby, ale też codzienne skrajnie romantyczne drobiazgi. Mój partner bardzo mnie wspiera i ściąga na ziemię, gdy jest taka potrzeba, ale przede wszystkim... wywozi mnie w góry i w ten sposób pomaga mi zapomnieć o codziennym stresie i emocjach z tym związanych - wyznała w rozmowie z "Galą".

Odtwórczyni roli Dany Mazurek z "Niani w wielkim mieście" twierdzi, że choć jest bardzo zapracowana, zawsze znajdzie czas, by ugotować ukochanemu obiad czy upiec mu szarlotkę. Nie kryje, że marzy o stabilizacji i szczęśliwym domu. Niedawno, pytana, czy jest gotowa na macierzyństwo, powiedziała, że uwielbia dzieci i rozumie ich świat, ale nie zdradziła, czy myśli o tym, by w najbliższej przyszłości zostać mamą. Dziś już wiadomo, że Magdalena Lamparska jest w błogosławionym stanie. Aktorka i jej partner swe pierwsze dziecko powitają na świecie jesienią!


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje