Reklama

Niania w wielkim mieście

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Niania w wielkim mieście": Co wydarzy się w pierwszym odcinku

Serial obyczajowy „Niania w wielkim mieście” opowiada o losach Dany, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i koneksji, jej wysiłki, by znaleźć dobrą pracę, okazują się bezowocne. Los rzuca jej koło ratunkowe i Dana podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań.

Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

Reklama

W tytułowej roli wystąpi Magdalena Lamparska, a w rolach głównych towarzyszyć jej będą: Kamilla Baar–Kochańska, Przemysław Sadowski i Stefan Pawłowski.

"Niania w wielkim mieście" zadebiutuje 7 marca, o godzinie 21:35 i przez dwanaście tygodni serial będzie emitowany na antenie Telewizji Polsat.  

Co wydarzy się w pierwszym odcinku serialu?

Dana (Magdalena Lamparska) spędza noc z Jackiem (Przemysław Sadowski).

Dziewczyna jest na siebie wściekła, pierwszy raz pozwoliła się zaciągnąć do łóżka przypadkowo poznanemu facetowi.

Nie chce podać Jackowi swojego numeru telefonu, nie wierzy w związki na odległość, a Jacek wyjeżdża do Nowego Jorku.

Dana nie wierzy już w żadne związki, a wszystko przez byłego chłopaka, Mariusza (Mateusz Rzeźniczak). Tymczasem musi jakoś zarabiać na życie i z braku lepszych ofert, reklamuje na ulicy wyroby piekarnicze.

Nie wywiązuje się jednak z umowy, jak twierdzi jej szef, i zostaje zwolniona. Czekając na autobus zauważa małego, samotnego chłopca. Uspokaja go i postanawia poczekać razem z nim na jego rodziców. Nikt się jednak nie zjawia.

Dana zabiera więc dziecko na policję. Chłopiec pamięta tylko, że jego rodzina mieszka chwilowo w hotelu. W tym samym czasie opiekunka do dzieci - Lilka (Dagmara Bąk), której powierzono rodzeństwo, uświadamia sobie, że... zgubiła powierzonego jej opiece chłopca - Leona (Max Balcerowski).

Tymczasem Dana wychodzi ze swoim podopiecznym z komisariatu, by odnaleźć hotel, w którym zatrzymał się Leon ze swoją rodziną. Chłopiec rozpoznaje budynek. Pracownicy hotelu nie są jednak skorzy do pomocy.

Lilka tymczasem na komisariacie rozpoznaje na nagraniu z monitoringu Danę z Leonem i podejrzewa najgorsze... Jacek spotyka się w kawiarni z Moniką (Kamilla Baar-Kochańska) - właścicielką agencji niań. Ona prosi go, żeby nie wyjeżdżał.

Romantyczny nastrój znika momentalnie, gdy Monika dowiaduje się, że jej pracownica zagubiła powierzone jej dziecko. Dostaje MMS z monitoringu, na którym towarzyszący jej Jacek rozpoznaje Danę... Pierwszy odcinek nowego serialu "Niania w wielkim mieście" w najbliższy wtorek, o godz. 21.35 w Polsacie.

Producentem wykonawczym serialu "Niania w wielkim mieście" jest Akson Studio. Za reżyserię serialu odpowiadają: Michał Kwieciński, Anna Jadowska, Łukasz Wiśniewski i Łukasz Ostalski. Autorką scenariusza jest Agnieszka Krakowiak-Kondracka. Operatorem obrazu jest Witold Płóciennik.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje