Reklama

Jaka będzie "Niania w wielkim mieście"?

Nowy serial już od marca w wiosennej ramówce telewizji Polsat. Jak potoczą się losy Dany (Magdalena Lamparska), Moniki (Kamila Baar-Kochańska), Jacka (Przemysław Sadowski), Mariusza (Mateusz Rzeźniczak), Kuby (Stefan Pawłowski) i Ewy (Aleksandra Grzelak)?

Niezrealizowane marzenia o idealnej pracy często kończą się nowym pomysłem na życie. Los rzucił Danę, młodą kobietę po studiach, która chce realizować się jako psycholog, do ekskluzywnej agencji "Nianie na zawołanie", gdzie bardzo wymagającym szefem jest Monika, kobieta z charakterem i tajemniczą przeszłością...

Będą romanse, toksyczne związki, trudne przyjaźnie poddawane wielu próbom oraz troski i kłopoty wynikające z opieki nad dziećmi.

Niania będzie musiała zmierzyć się nie tylko ze swoimi problemami. Zazdrość, konkurencja, problemy zdrowotne, ale też odpowiedzialność, wzajemna pomoc i miłość.

Reklama

To wszystko już wiosną w Polsacie. Dwanaście odcinków pełnych emocji, uśmiechu i refleksji.

Serial "Niania w wielkim mieście" został wyprodukowany przez Akson Studio. Za reżyserię odpowiadają Michał Kwieciński, Anna Jadowska, Łukasz Wiśniewski i Łukasz Ostalski. Autorką scenariusza jest Agnieszka Krakowiak-Kondracka. Operatorem obrazu jest Witold Płóciennik.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje