Reklama

Niania

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wiśniewski uratuje Franię?

W najbliższym odcinku "Niani" pojawi się niespodziewany "guest star". Lider Ich Troje - Michał Wiśniewski - wcieli się w postać... pilota helikoptera. Jak do tego dojdzie?

Podróż poślubna Frani i Maksa przebiega dość ekstremalnie. Całe szczęście udaje im się ujść z życiem po tym jak oboje znaleźli się za burtą swojego ekskluzywnego jachtu. Dopływają do brzegów bezludnej wyspy, gdzie spróbują znaleźć schronienie i poczekać, aż nadejdzie pomoc.

Reklama

Kiedy Frania (Agnieszka Dygant) i Maks (Tomasz Kot) zmagają się z dzikością natury, targana emocjami Karolina (Tamara Arciuch) mobilizuje siły, by pomóc nowożeńcom. Załatwia helikopter i wykwalifikowanego pilota, który pokieruje ekspedycją ratunkową.

W tej roli gościnne wystąpi nie kto inny, a sam Michał Wiśniewski. Znany i lubiany wokalista, twórca zespołu "Ich Troje" i zdobywca milionów serc polskiej publiczności. Jedna z najbardziej charakterystycznych, nietuzinkowych, a zarazem kontrowersyjnych postaci polskiego showbiznesu. Prywatnie pasjonat latania, które w jego pojęciu jest "wielką drogą do wolności". Jak w takim razie piosenkarz i prawdziwy pilot sprawdzi się w roli aktora? To musicie zobaczyć na własne oczy!

Tego dnia wszystko się może wydarzyć. Zadręczająca się wyrzutami sumienia Karolina, podenerwowana i opychająca się tonami cukierków Teresa (Elżbieta Jarosik) oraz pilot, który nie jest w stanie zapanować nad sterami samolotu. Czy ich wyprawa "na ratunek" nie skończy się przypadkiem tak, że to im trzeba będzie przyjść z pomocą? Co z Franią i Maksem, którzy są uwięzieni na bezludnej wyspie bez żadnego kontaktu ze światem?

Odpowiedzi na wszystkie pytania poznacie już w najbliższą sobotę o godzinie 20. 00, oglądając pierwszy odcinek "Niani" na antenie TVN!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje