Reklama

Niania

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1174
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tomasz Kot został guru seksu?

Tomasz Kot, znany fanom seriali z roli Maxa Skalskiego w serialu "Niania", występuje w teatrach w całej Polsce z przedstawieniem "Jak zostać Sex Guru...". Jak widzowie przyjmują sztukę, w której aktor przez dwie godziny mówi o seksie?

- Kiedy producentka Marina Cydzik zaproponowała mi sztukę Wolfganga Weinbergera, w której miałbym przez dwie godziny mówić o seksie, w pierwszej chwili pomyślałem, że nie ma szans, aby to się udało w Polsce - mówi Kot w rozmowie z Anną Janiak z "Tele Tygodnia".

Reklama

Aktor pojechał jednak do Londynu, obejrzał sztukę w oryginale, zobaczył jak bawi się brytyjska publiczność i zmienił zdanie.

Poczułem, że chcę to zrobić - dodaje. - W sztuce pojawiają się autentyczne statystyki dotyczące naszego życia intymnego i rozmaite fakty z seksuologii. Można się nie tylko pośmiać, ale i czegoś dowiedzieć.

Aktor, który gra głównie postaci komediowe przyznaje, że propozycje takich ról pojawiły się zaraz po szkole aktorskiej. - To mnie zaskakiwało - mówi.

Tomasz Kot został ulubieńcem widzów po roli Maxa Skalskiego w serialu komediowym "Niania". W tytułową nianię - Franię Maj - wcieliła się Agnieszka Dygant. Razem stworzyli niezapomniane kreacje aktorskie.

Czy teraz sprawdzi się w roli specjalisty od seksu? To pozostawiamy już ocenie widzów...


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Niania | seriale | Tomasz Kot | Agnieszka Dygant

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje