Reklama

Niania

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1154
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Superniania w rodzinie Skalskich

Dorota Zawadzka, czyli Superniania, złoży wizytę serialowej Niani. Jednak tym razem nie tylko zajmie się relacjami w rodzinie Skalskich, ale także zadecyduje, kto jest najlepszą kandydatką na żonę Maksa. Frania czy Karolina?

Po wizycie zespołu Feel i związanym z tym zamieszaniem, w domu Skalskich panuje nerwowa atmosfera. Maks (Tomasz Kot) po raz kolejny przyłapuje Konrada (Adam Ferency) na podsłuchiwaniu jego rozmów. Stawia kamerdynerowi ultimatum - jeśli nie przestanie węszyć po domu, to zwolni go z pracy.

Reklama

W tym czasie Frania (Agnieszka Dygant) i Karolina (Tamara Arciuch) spierają się, która z nich jest lepszą kandydatką na żonę Maksa. Wymyślają coraz to nowe i bardziej zaskakujące sposoby na to, by zyskać w oczach potencjalnego kandydata na męża.

Wyścig po względy Skalskiego nieoczekiwanie przerywa Frania. Proponuje Karolinie, żeby ich spór rozstrzygnęła Superniania, jako autorytet w wychowywaniu dzieci oraz budowaniu prawidłowych relacji w rodzinie. Karolina przystaje na propozycję Frani i zaczyna pracować nad strategią, żeby wypaść jak najlepiej. Panna Maj dzwoni do Doroty Zawadzkiej i przedstawia jej swój plan. Superniania chętnie zgadza się złożyć wizytę w domu Skalskiego. Ma w tym również swój cel, o którym Frania nie ma pojęcia.

Od momentu przybycia gościa, zaczną się prawdziwe kłopoty. Stanowcza Superniania będzie miała wiele do powiedzenia koleżance z branży. Jak te wszystkie uwagi przyjmie niania Frania, która ma dosyć oryginalne metody wychowawcze? Jak zareaguje Maks, kiedy dowie się o celu wizyty Superniani? I która z pań - Frania czy Karolina - okaże się lepszą kandydatką na żonę Skalskiego?

Przekonamy się już w najbliższą sobotę, 11 października, o godz. 20:00 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje