Reklama

Niania

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1154
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślub pod znakiem zapytania?

Z rodziną, jak to powszechnie wiadomo, najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Już niebawem bohaterowie serialu "Niania" - Frania i Maks - odczują to na własnej skórze.

Zdenka, nieznana dotąd siostra Skalskiego i jego nieprzewidywalny brat Aleks, wiele namieszają w życiu narzeczonych. Ślub stanie pod wielkim znakiem zapytania. Jak wielkie zmiany w życiu Maksa wywoła pojawienie się nowego członka jego rodziny? Na jaw wyjdzie też wielka tajemnica Frani i Aleksa, o której Maks dowie się w najmniej odpowiednim momencie.

Reklama

Kiedy Frania (Agnieszka Dygant) i Maks (Tomasz Kot) przygotowują się do ślubu, Skalski otrzymuje przykrą wiadomość o śmierci swojego ojca. Panna Maj stara się podtrzymać ukochanego na duchu, tym bardziej, że zaraz po tej informacji docierają kolejne - równie zaskakujące. Okazuje się, że ojciec Maksa miał jeszcze jedno, nikomu dotąd nieznane dziecko - Zdenkę. Skalski nie kryje swojego zaskoczenia. Czarę goryczy przelewa wiadomość o tym, że przyrodnia siostra dziedziczy cały majątek jego rodziny. Frania martwi się tym, co stanie się ze Skalskimi. Boi się, że grożący im spadek standardu życia, może być dla nich poważnym ciosem. Rezolutna Frania postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i szczerze porozmawiać z przyszłą szwagierką. Negocjacje, które w tle mają pieniądze, nie należą z reguły do przyjemnych. Plan, jaki założyła sobie Frania wymyka się jej z pod kontroli.

W rolę Zdenki, przyrodniej siostry Skalskiego, wcieli się Katarzyna Skrzynecka. Jej matką i dawną miłością ojca Maksa będzie Bożena Dykiel. To już w najbliższą sobotę, 21 marca w pierwszym odcinku "Niani".

W związku ze ślubem Frani i Maksa wizytę w ich domu zapowiedział Aleks - nieprzewidywalny brat Skalskiego. Frania jest wyraźnie zaniepokojona tą wiadomością, gdyż przypomina jej się błąd, który o mały włos popełniłaby rok temu. Maks nie jest wtajemniczony w relację, jaka jest między jego bratem a panną Maj. Co więcej nie przypuszcza, że Aleks podkochiwał się w jego przyszłej żonie.

Co wydarzyło się miedzy bratem Maksa a Franią? I jak zmienia się relacja przyszłych małżonków po wizycie Aleksa? W rolach gościnnych zobaczymy: Rafała Królikowskiego, Joannę Koroniewską i Elizabeth Dudę.

Przekonamy się już w drugim odcinku "Niani" 21 marca. Pierwszy odcinek o g. 20, a drugi - o g. 20.35.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje