Reklama

Niania

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1157
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

On wie, czego pragną kobiety!

Tomasz Kot, czyli niezapomniany Maksymilian Skalski z "Niani", postanowił radykalnie zmienić życie miłosne polskich facetów. Już od 29 marca uczyć będzie mężczyzn, jak zostać... sex guru!


"Jak zostać sex guru" to sztuka odpowiadająca na pytanie, jakie codziennie zadają sobie miliony mężczyzn: czego naprawdę chcą kobiety? Przez labirynt praktycznych porad, jak urozmaicić swoje życie erotyczne, przeprowadzać będzie widzów Teatru Palladium Tomasz Kot.

Reklama

Arcyzabawny monodram austriackiego komika Wolfganga Weinbergera był wielkim przebojem londyńskiego teatru na West Endzie. Polscy widzowie długo czekali, by komedia o mocnym zabarwieniu seksualnym weszła w końcu do repertuaru któregoś z rodzimych teatrów. I wreszcie jest! Adaptacji i reżyserii sztuki podjął się Gabriel Gietzky, a rolę przewodnika po świecie seksu bez wahania zgodził się zagrać Tomasz Kot, a gościny użyczył przedstawieniu stołeczny Teatr Palladium.

"Jak zostać sex guru" to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych. Znakomity jak zawsze Tomasz Kot w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych wskazówek, dzięki którym życie może stać się bardzo przyjemne.

Premiera sztuki odbędzie się już w najbliższy czwartek, 29 marca. Bilety na kilka pierwszych przedstawień są już od dawna wyprzedane, ale chętni wciąż mają szansę na zakup tak zwanych wejściówek.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej zdjęcia z próby generalnej "Jak zostać sex guru" w Teatrze Palladium


Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje