Reklama

Niania

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Noc z "seksownym kociakiem"?

Sporo emocji w serialu "Niania". Frania lada moment urodzi bliźnięta. Małgosia mierzy się z odpowiedzialną rolą świeżo upieczonej małżonki. Młodsze rodzeństwo planuje swoją przyszłość i edukację. W życiu Maksa natomiast pojawia się "seksowny kociak"...

Frania (Agnieszka Dygant) już nie może się doczekać narodzin dzieci. Martwi się jednak jak to będzie i postanawia to sprawdzić... Wybiera się do wróżki, która przepowiada jej szokujący rozwój wydarzeń. Zgodnie z jej wizją Maks (Tomasz Kot) spędzi upojną noc z seksownym kociakiem w Beverly Hills.

Reklama

Frania jest prawdziwie wstrząśnięta tą wiadomością. Teresa (Elżbieta Jarosik) i Konrad (Adam Ferency) próbują ją przekonać, że niepotrzebnie się tak przejmuje. Krótko po tej rozmowie, Maks informuje żonę, że musi pojechać do Stanów, by sfinalizować kontrakt. Okazuje się jednak, że będzie nocował w ekskluzywnym hotelu w Beverly Hills...

Frania jest przerażona i trudno jej uwierzyć, że to zbieg okoliczności. Tak się składa, że Konrad, który wcześniej był jej wsparciem, teraz podziela jej lęk. Okazuje się bowiem, że razem z Maksem interesy będzie załatwiać Karolina (Tamara Arciuch). Czyżby ona i Skalski mieli romans?

Odpowiedź poznamy już w najbliższym odcinku "Niani", w sobotę 10 października o godz. 20 na antenie TVN. W rolach gościnnych zobaczymy: Edytę Olszówkę Grzegorza Halamę, Annę Bojarę i Pascala Kaczorowskiego.

TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje