Niania
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1470
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Niania": Agnieszka Dygant zszokowała nowym wyglądem!

Agnieszka Dygant, czyli kultowa Frania Maj z serialu "Niania", przeszła metamorfozę. Jej efektami postanowiła się podzielić ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama. Jak teraz wygląda?

Agnieszka Dygant poprawiała urodę?

Wygląd Agnieszki Dygant, która zawsze słynęła z bardzo oryginalnej urody, w ostatnich miesiącach wzbudzał niemałe emocje. Szczególną uwagę zaczęły przykuwać jej usta. Niektórzy zaczęli podejrzewać, że gwiazda seriali "Niania" czy "Prawo Agaty" zdecydowała się skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej i poprawić urodę. Wkrótce do sprawy odniosła się sama zainteresowana. Podczas transmisji live na Instagramie wyjaśniła, że naturalnym "powiększaczem" ust jest aparat ortodontyczny, który zaczęła nosić, by skorygować wadę zgryzu. Jednocześnie zaprzeczyła, jakoby korzystała z wypełniaczy czy botoksu.

Reklama

Kiedyś miałam uśmiech dziąsłowy. Łuk nie był równo, co oddziaływało na obraz w kinie, serialu czy telewizji. Ale miało to też wpływ na zły zgryz. Pracujemy nad tym, żeby poszerzyć ten łuk. Pod spodem, pod ustami są półcentymetrowe zamki, przez co te usta automatycznie są wypchnięte, no i wyglądają jak wyglądają - tłumaczyła, dodając:

Agnieszka Dygant chwali się metamorfozą

Leczenie ortodontyczne Agnieszki Dygant trwało ponad dwa lata. Niedawno aktorka w końcu mogła "uwolnić" zęby i nareszcie pochwalić się fanom nowym uśmiechem w całej okazałości. Po zdjęciu aparatu ortodontycznego zrobiła sobie selfie, na którym szeroko się uśmiecha. Jej wygląd znów zaczął być szeroko komentowany.

"Świetnie pani wygląda! Widzę, że aparat zdjęty, zęby wyglądają super!"

"Zęby uwolnione. Piękny uśmiech!"

"Piękny uśmiech pięknej kobiety!"

"Wow, efekt mega! Piękne ząbki"

"Pięknie wyszły ząbki"

"Brawo za cały wysiłek i leczenie, piękne przepiękne zęby!" - zaczęli komplementować gwiazdę fani.

"Tak, to był duży wysiłek, prawie dwa i pół roku, ale miałam też świetną ortodontkę" - przyznała sama Dygant.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama