Reklama

Niania

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1206
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy po latach: "Niania"

Franciszka Maj, szalona sprzedawczyni z salonu sukien ślubnych, zostaje wyrzucona z pracy i przypadkiem trafia do rezydencji Sklaskich. Splot zabawnych wydarzeń sprawia, że głowa rodziny - Maks - zatrudnia ją jako opiekunkę do dzieci. Nie wie jeszcze, że Frania wywróci jego życie do góry nogami! Zobaczcie, co działo się z bohaterami serialu "Niania" po zakończeniu serialu!

Agnieszka Dygant, czyli Frania Maj

Obecnie znana widzom jako mec. Agata Przybysz. Co wydarzyło się u niej po udziale w serialu? Pomimo, że skradła serca widzów, Agnieszka Dygant nie cieszyła się wieloma propozycjami. Od ostatniego klapsa na planie "Niani" zagrała tylko w jednym filmie ("Listy do M.") i jednym serialu (wspomniane wcześniej "Prawo Agaty"). Dubbingowała także kilka kreskówek (m.in. "Biała i Strzała podbijają kosmos", "Auta 2" czy "Rio"). Prywatnie urodziła synka Xawerego i związała się z reżyserem Patrickiem Yoką.

Tomasz Kot, czyli Maksymilian Skalski

Reklama

Serialowy Maks Skalski miał więcej szczęścia niż Frania Maj. Po zakończeniu zdjęć do "Niani" Kot zagrał w 13 filmach (najnowszy z nich to "Yuma") i był czterokrotnie nominowany do Złotej Kaczki (za "Erratum", "Randkę w ciemno", "Wojnę męsko-żeńską" i "Jak się pozbyć cellulitu"). Udzielił głosu bohaterom dwóch kreskówek i filmu ("Happy Feet: Tupot małych stóp 2", "Złote krople" i "Mikołajek"). W 2010 roku wystąpił w serialu "Stacja". W życiu prywatnym, w 2011 roku, po raz drugi został ojcem.

Maria Maciejowska, czyli Małgosia Skalska

Po raz pierwszy pojawiła się na scenie w wieku 8 lat w musicalu "Podróż". W gatunku musicalowym występowała jeszcze kilkakrotnie, w "Ani z Zielonego Wzgórza", "Tym Obcym", "Wigilii z Tintilo" czy spektaklach "Dziewczyna i chłopak czyli heca na 14 fajerek" oraz "Poskromienie złośnicy". Obecnie należy do zespołu "T1", który jest częścią Teatru tańca i muzyki "Tintilo". Jako gimnazjalistka reprezentowała szkołę w pływaniu i siatkówce. Prywatnie lubi grać w tenisa i jeździć konno.

Roger Karwiński, czyli Adaś Skalski

Występ w "Niani" był jego aktorskim debiutem telewizyjnym. Wcześniej wziął udział w programie muzycznym "Od przedszkola do Opola". Od 2004 roku grał w teatrze w Będzinie w musicalu "Książe i żebrak". Rogera można było usłyszeć w "Teatrze Polskiego Radia". Dubbingował również serial "Nie ma to jak Hotel" i filmy "Re-Animated" czy "Scooby Doo: Wakacje z duchami". Obecnie można go zobaczyć na scenie Gliwickiego Teatru Muzycznego. Mieszka w Chorzowie, gdzie uczęszcza do III LO im. Stefana Batorego.

Emilia Stachurska, czyli Zuzia Skalska

Serialowa widownia pokochała 14-letnią dziś Emilię Stachurską za rolę Zuzi Skalskiej w niezapomnianym sitcomie "Niania". Od tamtej pory minęło kilka lat i dziecięca aktorka przeistoczyła się w dorastającą pannicę. Teraz możemy oglądać ją w  serialu TVN "Julia", gdzie wciela się w postać zbuntowanej Poli Baran. Aktualnie Emilia Stachurska jest uczennicą gimnazjum. Naukę w szkole musi godzić z pracą na planie serialu. Do jej dziecięcej pasji, jaką było czytanie książek, doszły nowe: słuchanie ciężkiej muzyki rockowej oraz wspinaczka skałkowa. O ile przed laty marzyła o karierze aktorki, dziennikarki lub pisarki, o tyle teraz podobno co tydzień zmienia plany na przyszłość.

Tamara Arciuch, czyli Karolina Łapińska


Po udziale w "Niani" rozkwitło jej życie zawodowe i prywatne. Zagrała w sześciu filmach (m.in. "Los, numeros", "Och, Karol 2" czy "Lincz") i sześciu serialach ("Ojciec Mateusz", "M jak miłość", "Usta Usta", "Naznaczony", "Trzeci oficer" i "Teraz albo nigdy"). Dubbingowała też trzy kreskówki ("Toy Story 3", "Dzwoneczek i uczynne wróżki", "Dzwoneczek i skarb"). Prywatnie związała się z Bartkiem Kasprzykowskim i została mamą.

Adam Ferency, czyli Konrad


Aktor charakterystyczny, najczęściej grywa przestępców, ubeków, lub policjantów. Za rolę lokaja Konrada w "Niani" pokochało go młodsze pokolenie. Od zakończenia serialu wystąpił w pięciu filmach, był również nominowany do Orła za obraz "1920 Bitwa Warszawska". Dubbingował także 3 kreskówki i 2 filmy (m.in "Avengers"). W 2011 wystąpił w serialu "Układ Warszawski", gdzie wcielił się w Artura "Kosę" Koseckiego.swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Niania | seriale | Agnieszka Dygant | Tomasz Kot | Adam Ferency | Tamara Arciuch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje