Reklama

Niania

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1177
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Frania w "Fabryce Snów"

Franię i Maksa czeka niesamowita wyprawa do Hollywood.

Już 23 maja, w pierwszym odcinku "Niani" o g.20.00 zobaczymy jak przebiega wizyta Skalskich w stolicy światowego kina. Natomiast w drugim odcinku serialu, o g. 20.35 przekonamy się dlaczego Frania (Agnieszka Dygant) i Maks (Tomasz Kot) będą musieli wrócić do Polski. Sprawa okaże się poważna.

Reklama

Maks staje przed niepowtarzalną szansą współpracy ze znanym i cenionym amerykańskim producentem. Warunek jest jeden - musi jak najszybciej przylecieć do Hollywood, żeby podpisać kontrakt. Decyduje się w jednej chwili, by sława nie musiała na niego długo czekać. Wspólnie z Franią, Karoliną (Tamara Arciuch) i Konradem (Adam Ferency) udają się do miejsca uznanego za fabrykę producenckich snów. Karolina jest zachwycona. Konrad rozgląda się za wynajęciem domu dla całej rodziny.

Frania natomiast martwi się tym, co dzieje się w Warszawie i nie bez powodu. W Polsce czeka na nią niemiła niespodzianka. Główną bohaterką całego zamieszania jest Teresa (Elżbieta Jarosik), która odrzuca propozycję przeprowadzenia się do Ameryki. Dlaczego? Ma ku temu poważny, wysoki i całkiem przystojny powód i najwyraźniej nie jest nim jej mąż Stefan (Marian Opania).

W takim razie co, a może kto, trzyma ją w Polsce? Czyżby, pod nieobecność Frani, małżeństwo jej rodziców rozpadło się?

W nowych odcinkach "Niani" gościnnie pojawią się Edyta Olszówka, Krystyna Podleska, Marian Opania, Leszek Teleszyński oraz Maciej Nowak.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje