Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 358
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zero Day": Robert De Niro po raz pierwszy w karierze zagra w serialu

"Zero Day" to limitowany serial Netfliksa, w którym laureat Oscara Robert De Niro po raz pierwszy w karierze zmierzy się z rolą serialową.

Robert De Niro nie tylko wystąpi w "Zero Day", będzie pełnił także rolę producenta wykonawczego. Reżyserią serialu zajmie się Lesli Linka Glatter ("Homeland").

"Jestem wielkim fanem Roberta De Niro. Fakt, że jest on producentem i gwiazdą w tym serialu przekracza moje najśmielsze oczekiwania. Lesli Linka Glatter wyreżyserowała tak wiele moich ulubionych odcinków seriali telewizyjnych, że była naszym oczywistym, pierwszym wyborem do wyreżyserowania tego serialu.  Jestem wdzięczny Netfliksowi za ich nieustającą wiarę i wsparcie, przy czym niebywale ekscytuje mnie możliwość współpracy z niesamowitym zespołem kreatywnym - Noah, Lesli i Jonathana przy tym aktualnym (i przerażającym) serialu" - mówi jeden z twórców serialu Eric Newman ("Narcos").   

Reklama

"Zero Day": Pierwszy serial w karierze Roberta De Niro

"Noah Oppenheim ('Jackie') powierzył napisanie scenariusza i “historii, które nie dawały mu spać w nocy" nagrodzonemu Pulitzerem dziennikarzowi Michaelowi S. Schmidtowi. Jak mówi: (chcę) zobaczyć, jak ten wyrwany z rzeczywistości thriller ożywa, a udział legendarnego Roberta De Niro to więcej niż mogliśmy sobie wyobrazić" - dodaje Newman.

"Zero Day" zadaje pytanie, które zaprząta głowę każdego z nas: jak odnaleźć prawdę w świecie pogrążonym w kryzysie, który wydaje się być rozdarty przez siły będące poza naszą kontrolą? W czasach teorii spiskowych i podstępów, jak wiele z tych sił jest  wynikiem naszych własnych działań, a może nawet wyobrażeń? 

"'Zero Day' to przenikliwy, chwytający za serce thriller spiskowy, który utrzyma widzów na krawędzi fotela. To zaszczyt, że zgromadziliśmy najlepszych twórców: Erica Newmana, Noaha Oppenheima, Lesli Link Glatter i Michaela S. Schmidta na czele z legendarnym Robertem De Niro" - mówi Peter Friedlander, wiceprezes Netflix ds. seriali oryginalnych: 

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Robert de Niro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy