Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 617
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Założyciel Netflixa pomaga Ukrainie

Gwiazdy i osoby prywatne z całego świata potępiają rosyjskie działania wojenne w Ukrainie. Coraz więcej firm wycofuje się z Rosji oraz Białorusi. Krótko po tym jak Netflix wstrzymał produkcję wszystkich rosyjskich projektów, jego założyciel Reed Hastings poinformował, że wspomoże organizację wspierającą mieszkańców Ukrainy.

Netflix wstrzymuje rosyjskie projekty

Platforma streamingowi Netflix wstrzymała realizację wszystkich rosyjskich projektów oraz zrezygnowała z nabywania praw do rosyjskich produkcji w ramach reakcji na inwazję Rosji na Ukrainę - dowiedział się we wtorek portal tygodnika "Variety". Oznacza to, że nie powstaną na razie cztery oryginalne produkcje Netfliksa, które były w przygotowaniu - w tym serial kryminalny Darii Żuk, pierwszy tego typu projekt platformy realizowany w Rosji. Pracownik Netfliksa wyznał anonimowo w rozmowie z "Variety", że firma zdecydowała się na ten krok "po ocenie obecnych wydarzeń".

Reklama

Netflix wstrzymuje realizację wszystkich projektów w Rosji

Netflix nie zamierza nadawać rosyjskich kanałów

Pomoc dla Ukrainy

Reed Hastings, współzałożyciel i właściciel Netflixa, przekazał milion dolarów dla organizacji niosącej pomoc w Ukrainie. O swojej decyzji poinformował na Twitterze. Przy okazji wspomniał reżysera Evgeny Afineevsky'ego, który odpowiedzialny jest za film dokumentalny "Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom". Nominowany do Oscara film można zobaczyć na Netflixie. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy