Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 590
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wiemy, kiedy powróci genialny "Łasuch"! To będzie intensywny miesiąc dla fanów seriali

Netflix ogłosił datę premiery trzeciego i jednocześnie finałowego sezonu świetnego serialu, jakim jest "Łasuch". Produkcja powróci w czerwcu, a to oznacza dla serialomaniaków bardzo intensywny miesiąc.


Trzeci i ostatni sezon "Łasucha" zadebiutuje na naszych ekranach 6 czerwca według informacji Netfliksa. W najnowszym sezonie będziemy mogli zobaczyć jak drużyna bohaterów wyrusza na Alaskę w celu odnalezienia matki Gusa, która pracuje nad odkryciem pochodzenia tajemniczej choroby. 

Ich podróż może mieć kluczowe znaczenie nie tylko dla pozbycia się tajemniczej choroby, ale może też zaważyć na losach zarówno ludzi jak i hybryd.

Serial powstał na podstawie komiksów autorstwa Jeffa Lemire’a. Producentami wykonawczymi "Łasucha" są Jim Mickle, Susan Downey, Robert Downey Jr., Amanda Burrell i Linda Moran.  

Reklama

W głównej roli możemy oglądać Christiana Convery’ego, a w nowym sezonie do obsady dołączył m.in. Kelly Marie Tran ("Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi") i Rosalind Chao ("Problem trzech ciał"). 

"Łasuch": O czym jest serial?

Jak jednym słowem określić ten serial? "Uroczy" będzie idealnym opisem. Głównym bohaterem jest Gus — chłopiec, któremu wyrosły jelenie różki, a jego światem stała się planeta spustoszona przez nieznany kataklizm. Efektem tego było powstanie takich hybryd jak on. Wyrusza w podróż przez spustoszoną Amerykę, ale nie jest samotny w tej przygodzie — towarzyszy mu Jepperd. Jaki jest ich cel? Poszukują bezpiecznej przystani — tylko i aż tyle.

W czerwcu zobaczymy też drugą część trzeciego sezonu "Bridgertonów" oraz drugi sezon "Rodu smoka".


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Bridgertonowie | Ród smoka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy