Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 601
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wednesday": Serial doczeka się drugiego sezonu? Są pierwsze informacje!

Serial "Wednesday" stał się hitem jesieni i szturmem podbił serca widzów platformy Netflix. Nic więc dziwnego, że fani produkcji już teraz zastanawiają się, czy i kiedy powstanie drugi sezon.

"Wednesday" Tima Burtona już od momentu premiery bije rekordy popularności. W pierwszym tygodniu został najchętniej oglądanym anglojęzycznym serialem Netfliksa w jednym tygodniu (z wynikiem 341 milionów godzin). Ten rekord serial pobił już w kolejnym tygodniu, śrubując wynik do 411 milionów godzin. Wyniki te pozwalają zakładać, że bohaterowie serialu opartego na przygodach słynnej rodziny Addamsów powrócą w drugim sezonie. Póki co jednak nie został on jeszcze oficjalnie ogłoszony.

Reklama

"Wednesday": Drugi sezon, pierwsze informacje

"Deadline" donosi, że powstanie drugiego sezonu jest "nieuniknione", jednocześnie informatorzy serwisu twierdzą, że Netflix czeka z oficjalnym ogłoszeniem na nowy rok. Skąd ta pewność? Wyniki mówią same za siebie - "Wednesday" jest teraz trzecim najczęściej oglądanym serialem Netfliksa po "Squid Game" i czwartym sezonie "Stranger Things" oraz drugim najczęściej oglądanym anglojęzycznym serialem streamera.

Gwiazda produkcji, Jenna Ortega, ma teraz co najmniej cztery nadchodzące projekty, producenci będą więc musieli dostosować się do jej kalendarza. W związku z faktem, że obecny rok dobiega końca, a wciąż nic nie wiemy o kontynuacji, prawdopodobnie należy założyć, że nowy sezon nie pojawi się w 2023 roku. Przewiduje się za to, że może trafić na ekrany końcem 2024 roku. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Wednesday | Tim Burton | Jenna Ortega
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy