Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 357
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ty": Sezon 4, część 1. Kto jest mordercą? Fani mają swoją teorię!

Pierwsza część nowego sezonu serialu "Ty" zadebiutowała dziś na Netfliksie. Fani już zdążyli wysnuć teorię na temat tego, kto miałby być mordercą w nowej odsłonie.

"Ty": Co się dzieje w czwartym sezonie?

Trzeci sezon "Ty" zakończył się dramatycznymi wydarzeniami, które miały miejsce w życiu Joe (Penn Badgley) i Love (Victoria Pedretti). Po tym, jak bohater rozprawił się ze swoją żoną, wyjechał do Paryża, by znaleźć Marianne (Tati Gabrielle). Akcja czwartego sezonu rozgrywa się w Londynie, gdzie Joe wkupia się w łaski wykształconych brytyjskich arystokratów.

Już zwiastun czwartego sezonu zdradza, że do akcji wkroczy tajemniczy morderca członków elity, który zna przeszłość Joe. 

Reklama

"Ty": Kto jest mordercą? Fani mają swoją teorię!

Czwarty sezon różni się tym od poprzednich, że to nie główny bohater jest mordercą. Jak podaje portal Screen Rant, po Reddicie krąży teoria, że twórcy "Ty" zainspirowali się serialem "Dexter". 

Wokół rodziny głównego bohatera krąży wiele tajemnic. Matka Joego jest nieznana, niewiele wiemy też o jego rodzeństwie. Dlatego powstała teoria, że w tym wypadku mordercą miałby być... przyrodni brat Joego. Motywem miałaby być zemsta - Joe ponoć zabił swoją matkę. Brat bohatera w tym wypadku miałby obsesyjnie dążyć do zemsty na Goldbergu.

Nie wiadomo jednak kto miałby być wspomnianym przyrodnim bratem. Nie da się ukryć, że rozwiązanie to jest prawie identyczne jak w "Dexterze", gdzie wyszło na jaw, że Morderca z Chłodni to starszy brat głównego bohatera.

"Ty": Sezon 4, część 1. Gdzie oglądać?

Pierwsza część czwartego sezonu "Ty" jest dostępna na Netfliksie. Druga część zadebiutuje 9 marca.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy