Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 595
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ten serial zyskał miano kultowego. Nowe odcinki wkrótce pojawią się na Netflix

Jak informowaliśmy w lutym 2023 roku, Netflix zamówił drugi sezon kontynuacji "Różowych lat 70."! Najnowsza produkcja, "Różowe lata 90.", powróci na platformę z szesnastoma nowymi odcinkami. W najnowszych epizodach zobaczymy także Kitty (Debra Jo Rupp) i Reda (Kurtwood Smith). Teraz poznaliśmy datę premiery!

"Różowe lata 90.": O czym opowiada serial?

Akcja "Różowych lat 90." rozgrywa się w 1995 roku. Widzowie będą śledzić losy Leii Forman (Callie Haverda), córki Erica i Donny, których w oryginalnym serialu zagrali Topher Grace i Laura Prepon. W trakcie letnich wakacji odwiedzi ona swoich dziadków, Kitty (Debra Jo Rupp) i Reda (Kurtwood Smith). W sequelu w gościnnych rolach pojawią się Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Laura Prepon i Wilder Valderrama.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego opisu: "Hello, Wisconsin! Jest rok 1995, a Leia Forman, córka Erica i Donny, spędza lato u dziadków, gdzie wkręca się w towarzystwo nowego pokolenia dzieciaków z Point Place pod czujnym okiem Kitty i srogim spojrzeniem Reda". 

Reklama

W pierwszym sezonie w epizodycznych rolach pojawiła się prawie cała obsada z oryginalnego serialu. Z trailera drugiej serii wiemy na razie w stu procentach, że w nowych odcinkach zobaczymy Laurę Prepon ("Orange is The New Black") oraz Setha Greena.

"Różowe lata 90.": Kiedy i gdzie oglądać drugi sezon?

Drugi sezon "Różowych lat 90." składa się z szesnastu odcinków i będzie podzielony na dwie części. Pierwsza zadebiutuje 27 czerwca, druga - 24 października.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy