Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 542
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Siły Kosmiczne": Znamy datę premiery drugiego sezonu hitu Netfliksa!

"Siły Kosmiczne" to serial Netfliksa, który zadebiutował na platformie 29 maja 2020 roku. Od tej pory produkcja zyskała spore grono wiernych fanów. Okazuje się, że serial powróci na ekrany z drugim sezonem już 18 lutego. Co wydarzy się w premierowych odcinkach?

"Siły Kosmiczne": O czym jest serial?

Generał Mark R. Naird (Steve Carell) - uznany pilot Sił Powietrznych USA, który marzy o kierowaniu lotnictwem, otrzymuje zadanie poprowadzenia nowo utworzonej szóstej formacji sił zbrojnych USA - Sił Kosmicznych. Sceptyczny, ale oddany swojej pracy Mark postanawia przeprowadzić się wraz z rodziną do odległej bazy w Kolorado. Wraz z zespołem naukowców oraz "Spacemanami" pracuje nad zadaniem otrzymanym od Białego Domu. Mają wspólnie jak najszybciej sprawić, aby Amerykanie (ponownie) stanęli na Księżycu i całkowicie zdominowali kosmos.

"Siły Kosmiczne": Szczegóły dotyczące drugiego sezonu

Drugi sezon lubianego serialu komediowego zadebiutuje na platformie 18 lutego i będzie się składał z 7 odcinków. W premierowych odcinkach widzów czeka spotkanie z drużyną generała Nairda, która będzie musiała zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami i wykazać przed nową administracją. Czy grupa się zjednoczy, a może rozpadnie w wyniku presji? Szczegóły już wkrótce!

Reklama

W nowej odsłonie serialu po raz kolejny pojawi się gwiazdorska obsada. Widzowie będą mogli podziwiać Steve'a Carella i innych stałych bywalców serii. Na ekranie zagoszczą m.in.: John Malkovich, Ben Schwartz, Tawny Newsome, Diana Silvers, Jimmy O. Yang i Don Lake.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama