Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 602
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rywalizacja ikon telewizji! Netflix szykuje western od twórcy "Synów Anarchii"

Startują zdjęcia do najnowszego serialu twórcy kultowych już "Synów Anarchii". Tym razem Kurt Sutter zabierze widzów na Dziki Zachód, a sama odcinki nowej produkcji trafią na Netflix. Chyba jest na co czekać, biorąc pod uwagę, że dwie główne role zagrają Lena Headey oraz Gillian Anderson.

"The Abandons": Startują zdjęcia do serialu Netflixa

"The Abandons" będzie pierwszym projektem Kurta Suttera, który zadebiutuje w serwisie Netflix. Zdobywca nagrody Emmy jest najbardziej znany z serialu kryminalnego "Synowie anarchii" i jego spin-offu "Mayans MC". W "The Abandons" widzowie zobaczą wydarzenia rozgrywające się na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia do pierwszego sezonu rozpoczęły się właśnie w Calgary, a na planie zgromadziła się fantastyczna obsada. W serialu pierwsze skrzypce zagrają Lena Headey oraz Gillian Anderson. Obie wybitne aktorki wcielą się w matki, których rodziny od lat toczą ze sobą zaciętą rywalizację.

Reklama

"The Abandons": Gwiazdorska obsada. Headey i Anderson

Jak możemy się dowiedzieć z opisu serialu opublikowanego na łamach netfliksowego TUDUM bohaterowie serialu to zróżnicowana grupa postaci, która żyje na obrzeżach społeczności w Oregonie w połowie XIX wieku. Kurt Sutter w nowej serii chce odpowiedzieć na pytanie, co może skłonić dobrego człowieka do okrutnych czynów.

Lena Headey zagra Fionę Nolan, kobietę, która zaadoptowała cztery sieroty i nie cofnie się przed niczym, aby ochronić swoją rodzinę. Gillian Anderson to Constance Van Ness. Ness z kolei za wszelką cenę zamierza rozwinąć swój biznes. W pozostałych rolach zobaczymy Nicka Robinsona ("Maid"), Dianę Silvers ("Booksmart"), Lucasa Tilla ("MacGyver"), Lamara Johnsona ("The Last of Us").

Zobacz też: Wraca kultowy bohater. Ten serial wywrócił świat kryminałów do góry nogami

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Lena Headey | Gillian Anderson | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy