Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 474
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Robert De Niro jako były prezydent USA w nowym serialu Netfliksa

Po trwającej wiele lat karierze na dużym ekranie, 79-letni Robert De Niro jest na dobrej drodze do swojej pierwszej głównej roli w serialu telewizyjnym. Jak podaje portal "Variety", powołując się na swoje źródła, słynny aktor ma wystąpić w serialu platformy streamingowej Netflix zatytułowanym "Zero Day". Szczegóły jego fabuły nie są znane, jednak mówi się, że De Niro wcieli się w postać byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

"Zero Day": Robert De Niro w serialu Netfliksa

Według "Variety" twórcami "Zero Day" będą Eric Newman, Noah Oppenheim, którzy napiszą scenariusz, a także Jonathan Glickman, który będzie pełnił funkcję producenta. Jednym z pomysłodawców serialu jest laureat nagrody Pulitzera, dziennikarz Michael Schmidt. Oprócz zagrania jednej z głównych ról, De Niro ma również pełnić funkcję producenta wykonawczego. Ani Netflix, ani przedstawiciele aktora nie potwierdzili jak dotąd informacji podanych przez "Variety".

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, występ w "Zero Day" będzie pierwszą dużą rolą w amerykańskim serialu telewizyjnym w karierze ośmiokrotnie nominowanego do Oscara Roberta De Niro. Ogromną większość aktorskiego dorobku tego aktora stanowią bowiem filmy kinowe. Jeśli chodzi o produkcje telewizyjne, to można go było zobaczyć m.in. w zrealizowanym przez HBO filmie "Arcyoszust", w którym wcielił się w rolę Berniego Madoffa. Za tę kreację był nominowany do nagrody Emmy.

Reklama

Eric Newman, który ma być scenarzystą i showrunnerem serialu "Zero Day", stworzył wcześniej dla Netfliksa popularny serial "Narcos" oraz jego kontynuację "Narcos: Meksyk". Nie porzucił tematu legendarnych baronów narkotykowych - już wkrótce zaprezentuje widzom serial "Griselda", w którym Sofia Vergara wcieli się w postać Griseldy Blanco.

Robert De Niro: Masa nowych projektów

"Zero Day" nie jest jedynym serialem, z którym wiązane jest nazwisko Roberta De Niro. Aktor ukończył już zdjęcia do argentyńskiej produkcji telewizyjnej zatytułowanej "Nada". Opowie ona historie bon vivanta, który zatrudnia jako pomoc domową młodą Paragwajkę. Ma ona zastąpić jego zmarłą służącą, która opiekowała się nim przez ponad czterdzieści lat. Gwiazdor ukończył też zdjęcia do filmów "Killers of the Flowers Moon" Martina Scorsese, sensacyjnych "Savage Salvation" i "Tin Soldier" oraz komedii "About My Father" i "Inappropriate Behavior".

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Robert de Niro
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy