Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 172
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Riley Keough: Piękna wnuczka Elvisa podbija Hollywood

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie często pokazuje odważne zdjęcia. W czerwcu obchodziła 31-urodziny, które uczciła wrzucając rozebrane zdjęcie. Aktorka pokazała się wyłącznie w... skarpetkach, klapkach i okularach. Fani nie szczędzili komplementów. Oprócz tradycyjnych życzeń pojawiły się także słowa podziwu. "Dziewczyno, jesteś w niesamowitej formie!", "Twój dziadek byłby dumny z tego, jaką kobietą się stałaś" - pisali w komentarzach.

Reklama

Niestety, w tym roku jej rodzinę spotkała ogromna tragedia. Benjamin Keough, młodszy brat aktorki, odebrał sobie życie w wieku zaledwie 27 lat. Do tragicznego zdarzenia doszło w domu należącym do Lisy Marie Presley. Córka Elvisa Presleya nie była wówczas obecna. Według informacji tabloidów, sąsiedzi mieli słyszeć odgłosy imprezy, a koło godz. 3 nad ranem krzyki kobiety. "Nie rób tego" - miała krzyczeć Diana Pinto, partnerka Benjamina. Tydzień po jego śmierci aktorka pożegnała brata poruszającym wpisem. 

"Nie mogę płakać, bo boję się, że tego nie zatrzymam. To ból, który jest dla mnie nowy. Nie ma słów, które do ciebie pasują. Anioł jest chyba najbliżej. Czyste światło. Braciszek. Najlepszy przyjaciel. Dzikus. Intelektualista. Świadek mojego życia. Bratnia dusza. Obrońca. Zbyt wrażliwy na ten okrutny świat. Mam nadzieję, że dasz mi siły zapełnić gigantyczną dziurę, którą zostawiłeś w moim sercu. Mam nadzieję, że dasz mi siłę, by jeść. Mam nadzieję, że jesteś otoczony miłością. Mam nadzieję, że czujesz moją miłość. Mam nadzieję, że czujesz się dobrze. Jesteś bogiem. Nie mogę uwierzyć, że mnie opuściłeś. (...) Mam nadzieję, że znów się spotkamy" - napisała pod ich wspólnymi fotografiami. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje