Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 616
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Problem trzech ciał": Mamy finałowy zwiastun. Premiera za rogiem

Opublikowano finałowy zwiastun wyczekiwanego serialu Netfliksa. "Problem trzech ciał" wkrótce zadebiutuje na platformie. To produkcja od twórców hitowego serialu "Gra o tron". O czym będzie i kto w niej wystąpi?

W marcu swoją premierę będzie mieć widowisko science fiction "Problem trzech ciał", za które odpowiedzialni są twórcy serialowej "Gry o tron" - David Benioff i D.B. Weiss. Pierwsza część literackiego wzoru to "Problem trzech ciał". Kolejne to "Ciemny las" i "Koniec śmierci". Producentami są m.in. Rian Johnson, Rosamund Pike i Brad Pitt. Role konsultantów będą pełnić Cixin oraz Ken Liu, tłumacz literacki i autor science fiction.

Reklama

"Problem trzech ciał": Fabuła, obsada, zwiastun

Brzemienna w skutkach decyzja podjęta w Chinach przez młodą kobietę w latach 60. XX wieku rozchodzi się echem w czasie i przestrzeni, a jej konsekwencje sięgają czasów współczesnych. Gdy prawa natury w niewytłumaczalny sposób chwieją się w posadach, zżyta grupa wybitnych naukowców łączy siły ze stosującym nietypowe metody detektywem, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości - brzmi oficjalny opis Netfliksa.

W serialu występują (w porządku alfabetycznym): Jovan Adepo, John Bradley, Rosalind Chao, Liam Cunningham, Eiza González, Jess Hong, Marlo Kelly, Alex Sharp, Sea Shimooka, Zine Tseng, Saamer Usmani, Benedict Wong i Jonathan Pryce.

Do sieci trafił właśnie finałowy trailer serialu. Wygląda na to, że widzów czeka emocjonująca, pełna tajemnic i zagadek, niekonwencjonalna historia od twórców "Gry o tron". Zobacz zwiastun.

"Problem trzech ciał": Gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Problem trzech ciał" zadebiutuje 21 marca na Netfliksie.

Czytaj więcej: "Problem trzech ciał": Nowy serial twórców "Gry o tron" trafi do Netfliksa

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Problem trzech ciał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy