Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 566
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powstanie spin-off popularnego serialu. A co kolejnym sezonem?

"Wednesday" okazała się jednym z najpopularniejszych seriali platformy Netflix w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Nie dziwi więc fakt, że streamingowy gigant zamierza zbudować wokół niego franczyzę. Pierwszy spin-off ma skupić się na wujku Festerze.

"Wednesday" jest oparta na komiksie "Rodzina Addamsów" Charlesa Addamsa. Skupia się na starszej córce tytułowej rodziny — nieco szurniętej, nieco strasznej. Tytułową rolę zagrała Jenna Ortega. Serial okazał się ogromnym sukcesem, Według danych upublicznionych przez Netflixa, był on oglądany przez ponad 252 miliony godzin.

Wujek Fester to w komiksie Addamsa stryj Morticii, matki Wednesday. W późniejszych adaptacjach, poczynając od filmu Barry'ego Sonnenfelda z 1991 roku, jest on bratem Gomeza, głowy rodziny. Postać pojawiła się gościnnie w jednym odcinku serialu. Wcielił się w niego komik Fred Armisen.

Reklama

Spin-off znajduje się w fazie wczesnego developmentu. Armisen ma powtórzyć swoją rolę. Informację o planach Netflixa jako pierwsza podała agencja Bloomberg. 

"Wednesday": Co wiemy o drugim sezonie?

Jednocześnie trwają przygotowania do zdjęć do drugiego sezonu "Wednesday". Szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy. Jak informował serwis "Deadline", produkcja będzie realizowana w Irlandii. Ortega nie tylko powtórzy główną rolę, będzie też jedną z producentek. Aktorka zdradziła, że w drugim sezonie będzie mniej młodzieżowego romansu i więcej elementów z kina grozy. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wednesday | Rodzina Addamsów | Jenna Ortega
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy