Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 601
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pilne wieści o najnowszym hicie Netfliksa. Takiego serialu jeszcze nie widzieliście

Keira Knightley zagra w pełnym akcji serialu Netfliksa. Gwiazda "Piratów z Karaibów" będzie główną bohaterką opowieści o przyjaźni i poświęceniu. Na ekranie partnerują jej Ben Whisaw oraz Sarah Lancashire. Ta zapowiadająca się naprawdę dobrze produkcja zyskała kolejne głośne nazwiska. Kto dołączył do obsady?

"Black Doves": O czym opowiada serial?

"Black Doves" zapowiadany jest jako pełen akcji thriller o przyjaźni i poświęceniu. W produkcji będziemy śledzić losy trójki bohaterów, a obsada jest naprawdę świetna: Keira Knightley, Sarah Lancashire, Ben Whishaw.

"Rozgrywający się podczas świąt Bożego Narodzenia w Londynie serial " Black Doves" to mocna, pełna akcji opowieść o przyjaźni i poświęceniu. Główną bohaterką jest Helen Webb (Keira Knightley) — bystra, rzeczowa, poświęcająca się roli żony i matki kobieta szpieg. Od 10 lat przekazuje polityczne sekrety swojego męża tajemniczej organizacji, dla której pracuje: Black Doves. Kiedy jej potajemny kochanek Jason (Andrew Koji) zostaje zamordowany, jej przełożona, enigmatyczna Reed (Sarah Lancashire) wzywa dawnego przyjaciela Helen, aby ją chronił" - czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Reklama

"Black Doves": Nowe nazwiska w serialu Netfliksa

Netflix ogłosił właśnie, kto jeszcze znalazł się w obsadzie nowego serialu. W produkcji wystąpią również znany z tegorocznego hitu platformy czyli serialu "Już mnie nie oszukasz" Adeel Akhtar, Finn Bennett ("Detektyw: Kraina nocy"), Luther Ford ("The Crown") oraz legendarna aktorka Tracey Ullman.

Choć pierwsze wzmianki o serialu pojawiły się już w lutym, to na razie nie podano oficjalnej daty premiery. Wiemy, że serial na pewno pojawi się na platformie jeszcze w 2024 roku.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama