Reklama

"Otwórz oczy" Netflix: Nowy polski serial! Znamy datę premiery

"Otwórz oczy" to kolejna po "1983". "W głębi lasu", "Rojst'97" oraz "Sexify" polska produkcja Netflixa. Serial jest oparty na książce Katarzyny Bereniki i podobnie jak pierwowzór jest dramatem przedstawiającym losy Julki (Maria Wawreniuk). Jakie tajemnice skrywają główni bohaterowie? Przekonamy się w już w sierpniu.

Netflix 2021: O czym opowiada "Otwórz oczy"

"Otwórz oczy" to oparty na książce "Druga szansa" Katarzyny Bereniki Miszczuk dramat dla młodych widzów, w reżyserii Anny Jadowskiej oraz Adriana Panka. Główną rolę Julki, która w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji, gra debiutująca Maria Wawreniuk.

Na ekranie w roli tajemniczego Adama, jej przewodnika po nowym miejscu, zobaczymy aktora młodego pokolenia Ignacego Lissa. W serialu wystąpili również: Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuzanna Galewicz, Klaudia Koścista, Michał Sikorski oraz Sara Celler-Jezierska.

Reklama

Zobacz też: Netflix: Nowości 2021: Zapowiedzi serialowe [zwiastuny, daty, opisy, obsada]

Netflix: "Otwórz oczy" to historia Julki

Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem.

Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała.

Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

Zobacz też: Sexify: Recenzja serialu

Netflix: Kiedy premiera serialu "Otwórz oczy"?

Netflix zdradził, że premiera nowego polskiego serialu oryginalnego "Otwórz oczy" odbędzie się już 25 sierpnia 2021 roku.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje