Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 409
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nocny agent": Błyskawiczny hit Netfliksa! Powstanie drugi sezon

Kilka dni po premierze serialu "Nocny agent" Netflix ogłosił, że powstanie kolejny sezon produkcji.

"Nocny agent" to thriller akcji o złożonej fabule ze świetnie nakreślonymi bohaterami oparty na powieści Matthew Quirka. Opowiada historię niskiego rangą agenta FBI Petera Sutherlanda, pełniącego dyżur w piwnicy Białego Domu przy telefonie, który nigdy nie dzwoni... aż pewnej nocy wreszcie się to staje, w wyniku czego wpada w wir śmiertelnie niebezpiecznego spisku prowadzącego do samego Gabinetu Owalnego.

W tytułowej roli wystąpił Gabriel Basso. Na ekranie partnerują mu m.in. Luciane Buchanan, Fola Evans-Akingbola, Sarah Desjardins, Eve Harlow i Hong Chau

Reklama

"Nocny agent": Błyskawiczny hit Netfliksa

"Nocny agent" zadebiutował w serwisie Netflix 23 marca, błyskawicznie plasując się na szczycie zestawienia najchętniej oglądanych produkcji platformy. Wynik 168,71 milionów godzin odtworzeń w trakcie premierowego tygodnia plasuje "Nocnego agenta" na trzecim miejscu najpopularniejszych oryginalnych produkcji w historii Netfliksa (chodzi o wyłącznie pierwsze sezony seriali).

Decyzja Netfliksa o kontynuacji "Nocnego agenta" nie jest więc niespodzianką. Zaskakuje jednak ekspresowe tempo, w jakim ogłoszono kontynuację show.

Twórca serialu Shawn Ryan przyznał, że "wspaniała reakcja" na "Nocnego agenta" była dla niego "wielką radością". Dodał, że to docenienie pracy całej ekipy serialu: zarówno aktorów, jak i reżyserów, scenarzystów oraz partnerów - Sony Pictures Television i Netfliksa.

I podkreślił, że do prac nad drugim sezonem serialu przystępuje z "dumą i ekscytacją".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy